Romantyczna majówka państwa Kurskich i ich córeczki! Tak wyglądał pierwszy spacer Ani!

2021-05-04 5:22 Kamil Szewczyk
Pierwszy spacer Ani Kurskiej z rodzicami
Autor: Marcin Wziontek/SUPER EXPRESS Jacek Kurski z rodziną na spacerze

Anna Klara Teodora Kurska ma już ponad miesiąc i poznaje świat! Dziewczynka po troskliwą opieką rodziców, czyli Joanny i Jacka Kurskich, zachwycała się w majówkę piękną przyrodą! Ania Kurska podziwiała otaczającą ją naturę, a szczęśliwi państwo Kurscy nie mogli od maleństwa oderwać wzroku! Wszyscy doskonale się bawili o czym świadczą zdjęcia poniżej!

Joanna i Jacek Kurscy nie widzą poza Anią świata. To był pierwszy taki spacer Ani Kurskiej. Maleństwo, które w domu zabawia kot Iwan, tym razem mogło w końcu wybrać się na długi, wiosenny spacer po lesie. Szczęśliwi rodzice, czyli Joanna i Jacek Kurscy mogli także pobyć dłużej razem na świeżym powietrzu i nacieszyć się swoją ukochaną córeczką. Przy okazji cieszyli się także sobą, a uśmiechów i pocałunków nie było końca! Z kolei dziewczynka była zachwycona spacerem i możliwością poznania leśnego świata. - Ania jest naszą wielką miłością, bardzo ją kochamy. Mało śpimy, ale i tak jest uroczo. Jesteśmy przeszczęśliwi – mówiła nam niedawno Joanna Kurska. 

Przypomnijmy, że córeczka Joanny Kurskiej i prezesa TVP Jacka Kurskiego oprócz troskliwej opieki swoich rodziców, ma też na co dzień w swoim pokoju wiernego towarzysza – kota Iwana! - Kot jest cudowny. Pilnuje naszej Ani, jest przy niej, a kiedy córeczka płacze, podbiega do niej - powiedziała nam jakiś czas temu Joanna Kurska.

- Mało śpimy, ale i tak jest uroczo. Jesteśmy przeszczęśliwi. Ania jest naszą wielką miłością. Bardzo ją kochamy. Kot Iwan nie może się doczekać, kiedy razem będzie się bawił z Anią. Pilnuje naszej córeczki – opowiadała w rozmowie z „Super Expressem” Joanna Kurska. Kot prezesa TVP Jacka Kurskiego i jego małżonki uwielbia małą Anię. Zdarza się też, że nie może doczekać się zabaw z dziewczynką. Wtedy lekko wyciąga łapkę i szturcha ją. - Nasz kot Iwan jest cudowny. Uwielbiamy go – zaznaczyła Joanna Kurska.

Jacek Kurski Odbiera żonę i dziecko z porodówki
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze