Rozbawiona Jolanta Kwaśniewska biesiaduje z przyjaciółmi. Zdjęcia pokazują wszystko

2021-11-25 18:00
Jolanta Kwaśniewska
Autor: PAPARA18(2)

Jolanta Kwaśniewska uwielbia spędzać czas z ludźmi od zawsze. Jej serdeczność i klasa wręcz przyciąga tłumy. Ostatnio była pierwsza dama widziana była w towarzystwie znajomych podczas kolacji w jednym z warszawskich lokali. Popijała napoje i żywo dyskutowała, co jakiś czas się zaśmiewając. Rozmówcy z uwagą przysłuchiwali się, gdy tylko coś mówiła.

Była prezydentowa kilka dni temu została przyłapana w jednej z warszawskich restauracji na Mokotowie. Siedziała m.in. z Hanną Bakułą i innymi osobami prawdopodobnie z branży artystycznej. Ciężko powiedzieć, czy było to spontaniczne spotkanie, czy uczczenie jakiejś okazji. Na pewno przebiegło we wspaniałej atmosferze, ponieważ z twarzy Jolanty Kwaśniewskiej nie znikał uśmiech. Również jej koledzy i koleżanki byli roześmiani i z uwagą słuchali jej wypowiedzi. Za każdym razem wszystkie oczy były zwrócone na nią, gdy tylko coś powiedziała. Popijała napoje z kieliszków i zajadała się lokalnymi przysmakami. Jak zwykle wyglądała olśniewająco. Była ubrana z klasą: w kwiecisty płaszcz i siwy sweter. W końcu sportowa elegancja, to coś co lubi najbardziej. Na uszach miała srebrne kolczyki, delikatne i błyszczące. Po kolacji wsiadła w taksówkę i wróciła prawdopodobnie do domu i swojego męża, Aleksandra Kwaśniewskiego. Kilka dni później obchodziła 42. rocznicę ślubu.

Zobacz, jak Jolanta Kwaśniewska bawiła się w restauracji ze znajomymi - KLIKNIJ W ZDJĘCIE PONIŻEJ

Sonda
Lubisz Jolantę Kwaśniewską?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE