Rydzyk NIE WYTRZYMAŁ! Wyjawił TAJEMNICĘ fury od bezdomnego

2019-10-09 8:04 PJ
Tadeusz Rydzyk
Autor: Tomasz Radzik/Super Express Tadeusz Rydzyk

Ojciec Tadeusz Rydzyk jest raczej spokojny. Potrafi też zażartować, choćby w czasie spotkań ze swoimi sympatykami i słuchaczami Radia Maryja. Ale gdy trzeba, umie tupnąć nogą i wskazać politykom miejsce w szeregu. Ostatnio w mocnych słowach odniósł się do polityków opozycji, a przy okazji opowiedział ze szczegółami, jak to było z samochodem od bezdomnego.

Rydzyk jako dyrektor Radia Maryja nieraz dzwoni do różnych audycji prowadzonych w stacji. Ostatnio połączył się z słuchaczami w programie "Aktualności dnia". Zabrał głos w związku z wystąpieniem posła PO Arkadiusza Myrchy, który pochodzi z Torunia. W czasie konferencji prasowej młody poseł mówił m.in. "PiS woli wspierać imperium ojca Tadeusza Rydzyka zamiast mieszkańców Torunia". Oprócz tego Rydzyk zwrócił uwagę na "aktorkę, która chce być gwiazdą światową, a nie da rady, nie ma takich talentów, czy możliwości, to robi skandale, by o niej tylko mówili". Jednym słowem Rydzyk pożalił się na opozycję mówiąc: - Tu w Toruniu obwozili takie bilbordy ruchome i pisali, zdjęcie pani byłej premier Szydło i moje i że "PiS mi daje"... Coś wyrwane z kontekstu, że "To się należało", to takie zbitki, opowiadają różne bzdury". Przy okazji wspomniał sprawę samochodów, które dostał od bezdomnego pana Stanisława. Duchowny przypomniał dokładnie tę historię i jej kulisy: - Mówimy wszystko: jak to radio powstało, jak te dzieła powstają, bo to jest otwarte. Ludzie to budują, ludzie to tworzą, ludzie to utrzymują, są wolontariusze. To jest Rodzina Radia Maryja. To jest fenomen, że to zaistniało i istnieje. Dzięki ludziom. I mówimy o tym. No i był 16 lat temu bezdomny, który był bardzo porządny człowiek, pan Stanisław, który ożenił się bardzo pechowo, bo z milicjantką.

DOWIEDZ SIĘ: Tego o Jędraszewskim NIE WIEDZIAŁEŚ! To mocno łączy go z Kaczyńskim

SPRAWDŹ: Dramat Tuska! W Polsce nie ma już czego szukać

Dalej Rydzyk wyjaśnił, że człowiek ten był wykształcony, wychowany przez ciocie, bo był sierotą, wydawało się, że wszystko będzie dobrze, ale później został wyrzucony z domu. Jednak i do niego szczęście się uśmiechnęło, by wygrał w totolotka. - Wygrał 1 milion 350 tysięcy złotych, "zawsze z wami różaniec mówię, wy robicie dobrą robotę dla Polski", mówił. I faktycznie podarował Radiu Maryja dwa samochody golfy jeden ciemnozielony, a drugi czerwony. I dodał" - Nienawistnicy, kłamcy zrobili z tego "luksusowego Maybacha". Ten niby redaktor z „Gazety Pomorskiej” pisał, że „Ojciec Rydzyk jeździ maybachem”. Ja nawet nie wiedziałem, co to jest w ogóle maybach. Później pytałem się ojców, co to jest - grzmiał Rydzyk na antenie.

TO CIEKAWE: Kim był bezdomny od samochodów Rydzyka? Oto jego SEKRET

ZOBACZ: Horała obraził gwiazdę TVN! Olejnik musiała tego słuchać

Zakazany kult Santa Muerte. Dlaczego Watykan zabronił czcić Świętą Śmierć?
 

Z KRAJU: Działanie mediów społecznościowych i dobre serca Łodzian zadziałały! Mowa o bezdomnym panu Arkadiuszu. Posłuchaj materiału Kingi Barygi:
Najnowsze