Rydzyk sprzedaje CUDOWNE krzyże na walkę z koronawirusem. Wiemy, jaka jest cena

2020-04-28 8:45 CHA
 Tadeusz Rydzyk
Autor: Lukasz Szelag/REPORTER Tadeusz Rydzyk

To się nazywa prawdziwe wyczucie chwili! Trwa epidemia koronawirusa, upragnionego przez wszystkich jej końca na razie nie widać. W tych trudnych chwilach ludzie uciekają się do Boga i wiary. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę o. Tadeusz Rydzyk (75 l.). W powiązanym z nim sklepiku zaczęto sprzedawać już… modlitwy na czas epidemii.

Informacja o maseczkach i przyłbicach, które oferowała księgarnia fundacji „Nasza Przyszłość”, w której słynny toruński duchowny zajmuje stanowisko przewodniczącego rady, zelektryzowała całą Polskę. Ale okazuje się, że to nie są jedyne przykłady koronawirusowego asortymentu! Jak sprawdziliśmy, u redemptorystów można zaopatrzyć się w obrazki z wizerunkiem krzyża oraz modlitwą.

ZOBACZ TEŻ: Stało się! Rydzyk sprzedaje MASECZKI i przyłbice. ZOBACZ CENY. Drogo?

Cena? Złotówka za mniejszy format, 14 zł za obrazek do powieszenia na ścianie. „Obrazek z krzyżem będzie chronił twój dom, tak jak chronił przed wiekami domy narażonych na epidemię straszliwych chorób chrześcijan” - czytamy.

Jakby komuś było mało, za 22 zł można również kupić drewniany krzyż św. Zachariasza, zwany również krzyżem morowym. „Wobec szerzącej się dziś epidemii warto jest przypomnieć sobie ten zapomniany kult” - zachęca sklepik „Naszej Przyszłości”. Bojących się zarazy może też zainteresować kieszonkowy modlitewnik, zawierający litanie do św. Rocha i św. Rozalii, czyli „patronów od morowej zarazy”. To z kolei koszt prawie 10 zł.

ZOBACZ TEŻ: Gorzkie słowa Rydzyka: "Można się załamać...". Krzywda w tle...


Nie jest tajemnicą, że epidemia mocno dała się we znaki o. Rydzykowi. Sam wszak narzekał, że niektóre z jego dzieł nie przędą najlepiej. Na szczęście w Toruniu potrafią pokazać, co to zmysł do biznesu!

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Super Raport 27 IV (goście: Kowal, Braun)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze