Ryszard Petru i Joanna Schmidt na wakacjach w Chorwacji [ZDJĘCIA]

2017-08-09 4:00 aka|KS

Tym razem nie daleką Portugalię, lecz uwielbianą przez Polaków Chorwację wybrał Ryszard Petru (45 l.) na urlop. Lider Nowoczesnej wakacje spędza oczywiście w towarzystwie Joanny Schmidt (39 l.). Choć nie afiszują się z tym, gdzie pojechali na odpoczynek, dziś już nie muszą się kryć ze swym uczuciem w odległych zakątkach Europy, bo cała Polska wie, że są razem!

Sejmowe gołąbeczki przyłapaliśmy na randce w uroczym Dubrowniku. To miasteczko, nazywane perłą Adriatyku, ze swymi romantycznymi uliczkami jest idealnym miejscem, by celebrować miłość. Piękna posłanka i jej szef najwidoczniej tak jak tysiące innych turystów ulegli jego czarowi. Ale nie samą miłością posłowie żyją, więc postanowili udać się na obiad w urokliwym zaułku. Restauracja, którą wybrali, jest jedną z najbardziej ekskluzywnych w Dubrowniku. Słynie ze świeżych owoców morza i chorwackich specjałów, a za danie główne trzeba zapłacić około 100 zł.

Oprócz pysznego jedzenia sejmowa para ma w Dubrowniku do dyspozycji wiele zabytków, wpaniałe plaże i oczywiście gwarantowaną pogodę.

- Nie chcę nic komentować, nikt nie wie, gdzie jesteśmy, i chcę, żeby tak pozostało - powiedziała nam posłanka, gdy zapytaliśmy, jak bawi się na urlopie. Ale przecież już nie ma się czego bać! Po styczniowej eskapadzie na Maderę, kiedy do mediów wyciekło zdjęcie z samolotu, cała Polska poznała miłość duetu Schmidt-Petru. Później sami, m.in. na łamach "Super Expressu", przyznali się do uczucia. A przecież miłość to nie grzech.

Zobacz: Poseł PiS pisał o jej bieliźnie - jest odpowiedź ukochanej Petru

Przeczytaj też: Karczewski pomoże PiS zdobyć Warszawę?

Polecamy: Nowy kontrakt Kurskiego z TVP! UJAWNIAMY, ile będzie zarabiać!

Najnowsze