Posłowie nawet się z tym nie kryją. Biorą grubą kasę. Skandal w Sejmie

2021-06-24 11:53
Podczas posiedzenia Sejmu posłowie oglądali mecz Polska - Szwecja
Autor: Waldemar Skoczny/SE

Posłowie podczas obrad Sejmu zamiast pracować nad ważnymi ustawami oglądali mecz Reprezentacji Polski ze Szwecją w ramach Euro 2020. Na zdjęciach widać że skłonność do lenistwa nie ma barw politycznych. Meczem bardziej niż pracą zainteresowani byli posłowie różnych opcji politycznych. Zobaczcie w naszej galerii, jak posłowie skupiali się na meczu, zamiast skupiać się na pracy. Poseł dostaje miesięcznie ponad 10 tysięcy złotych miesięcznie za pełnienie funkcji. Leniom z Wiejskiej przypominamy, że te pieniądze podatnicy płacą za pracę a nie za oglądanie meczy. Wstyd, żenada, hańba, kompromitacja!

Podczas gdy Polacy przegrywali mecz ze Szwecją, Sejm debatował nad odwołaniem Ryszarda Terleckiego z funkcji wicemarszałka Sejmu. Jednak co najmniej takie same emocje towarzyszyły oskarżeniom rzucanym przez posłów opozycji w kierunku marszałka PiS, jak to, co działo się przed ekranami tabletów parlamentarzystów. Salę sejmową co chwilę przeszywały głośne okrzyki podnieconych posłów oglądających, jak Robert Lewandowski celnie trafiał w słupki oraz jak Szwedzi podchodzili niebezpiecznie blisko polskiego pola karnego. 

>>>Tej debaty Ryszard Terlecki nie zapomni. „Cham”. „Sam powinien poszukać pomocy w Moskwie”

Zobacz piłkarskie "obrady" Sejmu podczas meczu Polska-Szwecja na Euro 2020 w galerii poniżej. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE