Sekielski jak mało kto wykpił Dudę. Pal licho słowa, to zdjęcie przejdzie do historii

2021-06-21 13:27
Tomasz Sekielski, Andrzej Duda
Autor: AKPA

Tomasz Sekielski znany jest z bezkompromisowych komentarzy. W ostatnim odcinku swojego internetowego programu "Sekielski Sunday Night Live" dziennikarz postanowił przejechać się po Andrzeju Dudzie jak po łysej kobyle. Czym głowa państwa aż tak rozgniewała Sekielskiego? Zamieszczone przez niego zdjęcie długo będzie ciągnąć się za prezydentem!

W ostatnim wydaniu internetowego programu "Sekielski Sunday Night Live" jego gospodarz bardzo mocno uderzył w Andrzeja Dudę. Tomasza Sekielskiego bardzo rozsierdziły słowa Dudy dotyczące pandemii koronawirusa, jakie wygłosił on w ubiegłym tygodniu. Goszcząc w Bratysławie na konferencji GLOBSEC polski prezydent wypowiedział się na temat szczepień w sposób, który błyskawicznie wywołał burzę. rezydent odnosił się m.in.do aktualnego poziomu zachorowań na Covid-19 w Polsce i porównywał ten poziom do danych sprzed roku. - Czy możemy mówić o tym, że jeżeli liczba zachorowań w moim kraju, w Polsce, spadła w tej chwili do takiego poziomu dziennie, jak notowaliśmy dokładnie rok temu, czyli między 200 a 400 przypadków, to rzeczywiście możemy się cieszyć, że jest to efekt szczepienia, czy jest to efekt po prostu tego, że mamy takie, a nie inne warunki atmosferyczne, (że) taka jest pora roku? W zeszłym roku nie mieliśmy szczepionki, a tych przypadków było tyle samo (...) Wszyscy mamy nadzieję, że to szczepienie doprowadzi do zgaśnięcia pandemii koronawirusa. Niestety pytanie, czy będzie to tak do końca skuteczne, cały czas jest przed nami i przede wszystkim odpowiedź na nie - powiedział Duda.

Zobacz więcej: Prezydent Duda wypowiedział się o szczepionkach i wywołał wielką awanturę. Szybko musiał się tłumaczyć

Na słowa te postanowił zareagować w swoim programie Sekielski. Na samym początku podał on liczbę Polaków, którzy zginęli przez Covid-19, naturalnym jest więc dla niego promowanie programu szczepień. - I w tym momencie wjeżdża on, cały na biało, prezydent, Andrzej Duda - mówił Sekielski. W tym samym momencie na ekranie pojawiła się grafika z niezbyt korzystnym zdjęciem Andrzeja Dudy z doklejoną foliową czapeczką i dopiskiem "Paranaukowiec", która szybko zaczęła zyskiwać dużą popularność w sieci. Wyglądało ono następująco:

SEKIELSKI SUNDAY NIGHT LIVE
Autor: SEKIELSKI SUNDAY NIGHT LIVE/facebook

Później było już tylko dosadniej i bardziej niemiło. - Niech pan się już zajmie wypoczynkiem. Ma pan ośrodki w Wiśle, w Juracie. W Juracie lubi pan śmigać na skuterze wodnym. Niech się pan zajmie czymś, co nie przyniesie szkody społeczeństwu. Kolejne pana wypowiedzi nie pomagają w walce z pandemią, więc niech już się pan nie odzywa - stwierdził Sekielski.

Zobaczcie, jak w ostatnich latach zmieniał się Tomasz Sekielski (a zwłaszcza jego waga) w poniższej galerii

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE