Senator chciał uderzyć w Dudę. Takiej reakcji prezydenta nie mógł się spodziewać. MOCNE słowa!

2020-09-26 20:59 KaJa
Andrzej Duda
Autor: Marcin Gadomski/SUPER EXPRESS Andrzej Duda

Prezydent Andrzej Duda odpowiedział na Twitterze senatorowi Marku Borowskiemu, który opublikował grafikę przedstawiającą rzekomego syna kuzynki prezydenta. Miał on dostać posadę degustatora win w kancelarii prezydenta i zarobki na poziomie 6 tys. złotych. Prezydent Andrzej Duda w swoim wpisie informacje tą nazwał kłamstwem i zarzucił Borowskiemu przekroczenie granic przyzwoitości.

 Senator Marek Borowski chciał uderzyć w prezydenta Andrzeja Dudę i opublikował na swoim Twitterze niesprawdzoną grafikę. Przedstawia ona rzekomego syna kuzynki obecnego Prezydenta RP, który ponoć otrzymał posadę degustatora win w kancelarii i ma zarabiać 6 tys. złotych. - Panie Prezydencie @AndrzejDuda ! Proszę niezwłocznie zdementować tę informację, bo jeszcze ktoś pomyśli, że to prawda... - napisał senator.

Zobacz także: Tajemnice pani Basi od Kaczyńskiego. Prawda ZASKAKUJE. Wszystko JASNE [WIDEO]

 - Panie senatorze, nie wiem skąd wziął Pan to kłamstwo, ale do tej pory myślałem, że mimo różnic w poglądach jest Pan człowiekiem z klasą, który porusza się w granicach przyzwoitości. Widzę, że nie. Przykro mi - odpowiedział prezydent Andrzej Duda.

Porozumienie koalicyjne podpisane

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze