ŚLUB Korwin-Mikkego z młodziutką Dominiką. Podróż poślubna do Chin. TYLKO u nas!

2016-04-08 12:02

Sensacyjna wiadomość! Janusz Korwin-Mikke wziął ślub ze swoją młodszą partnerką  - piękną Dominiką Sibigą. Para powiedziała sobie "TAK" tuż po świętach wielkanocnych. Szczęśliwi małżonkowie tuż po ślubie wybrali się w bajeczną podróż do Azji. - Tak, potwierdzam. Wziąłem ślub z Dominiką 29 marca - mówi naszemu dziennikarzowi Janusz Korwin-Mikke, który obecnie przebywa w Chinach.

Janusz Korwin-Mikke ma nową żonę, to matka jego dwojga najmłodszych dzieci - Dominika Sibiga, do takich sensacyjnych wiadomości dotarł "Super Express". Lider partii KORWiN i jego młodsza o wiele lat wybranka są teraz w Chinach, gdzie cieszą się małżeńskim szczęściem. Korwin-Mikke i Dominika Sibiga wzięli ślub cywilny tuż po Wielkanocy. Świeżo poślubiona żona Janusza Korwin-Mikkego jest matką dzieci polityka: 5-letniej Nadziei i 3-letniego Karolka. - To są wspaniałe dzieci. I choć czasu za bardzo nie mam, to staram się bywać z nimi jak najczęściej - opowiadał nam w zeszłym roku zadowolony Janusz Korwin-Mikke. Młodej parze życzymy wszystkiego najlepszego!

Kim jest ukochana Janusza Korwin-Mikkego, Dominika Sibiga? Jest od swojego męża młodsza o 44 lata. Z wykształcenia jest magistrem sztuki, ukończyła Uniwersytet Jagielloński. Kocha taniec, muzykę i poezję. Lubi piłkę nożną i pływanie. Gra na pianinie.

Oryginalna biżuteria w najlepszej cenie! Zobacz rabaty na stronie Tous kody rabatowe.

Najnowsze
KOMENTARZE