SENSACYJNA teoria Wałęsy. Teczki Kiszczaka powstały na zlecenie Kaczyńskich

2018-01-17 16:38
Lech Wałęsa
Autor: Robert Zalewski Lech Wałęsa to zapalony internauta. Kiedyś podbijał serwis wykop.pl, ale później usunął konto i pojawił się na Facebooku. Wtedy zaczął wrzucać kontrowersyjne memy i umieszczać uderzające w prezesa PiS wpisy

Były prezydent Lech Wałęsa wciąż twierdzi, że dokumenty wskazujące na to, że jako TW "Bolek" współpracował z SB (które odnaleziono po śmierci Czesława Kiszczaka) są nieprawdziwe. W środę na swoim Facebooku przedstawił swoją kolejną teorię, mająca to wytłumaczyć. Jak zaskakująco stwierdził Wałęsa: - Chcecie to wierzcie, chcecie nie wierzcie. Moim zdaniem było tak: Teczki Kiszczaka powstały na zlecenie Kaczyńskich wykonane pod patronatem Cenckiewicza, Wyszkowskiego, Gwiazdy.

Według niego owi "zleceniodawcy" wykorzystali materiały "wcześniej przygotowane dobrze zawodowo przez SB pod patronatem Kiszczaka". Wałęsa stwierdził, że Kiszczak wcale nie chciał zrobić go agentem, ale chciał przekonać innych, że nim jest. Jak tłumaczył (pisownia oryginalna): - Chciał tylko w Waszych oczach mnie zohydzić i zniszczyć zaufanie. Dlatego przechowywał do tej operacji kilka tego typu dobrze zrobionych podróbk w domu a nie w MSW.

Były prezydent uważa, że bracia Kaczyńscy od początku mieli taki zamysł, aby uzbierać "coś podobnego i podrzucić komuś", choć "źle, że do tego wykorzystano Panią Kiszczak". Tymczasem jak twierdzi Wałęsa: - Próbowano to uruchomić pomysłem ze odnaleziono dokumentacją w Sejmie a potem ze znaleziono w Niemczech, potem ze znaleziono w Czechach i na koniec, że znaleziono w domu Kiszczaka. Grafolodzy dokładniej podpiszą każdego z nas niż my sami.

Cały wpis wygląda następująco:

 

Na TT Wałęsa dodał jeszcze:

 

 

Zobacz także: Opublikowano intymne zdjęcie Wałęsów. Jest komentarz byłego prezydenta

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE