SENSACYJNY sondaż! Koszmarne wieści dla Kaczyńskiego. Jak zobaczy WYNIK - zblednie

2020-06-10 21:47
Jarosław Kaczyński
Autor: PIOTR BŁAWICKI/SUPER EXPRESS Jarosław Kaczyński

Nie tego spodziewał się z pewnością Jarosław Kaczyński. Oto najnowszy sondaż partyjny wskazuje jasno, że Prawo i Sprawiedliwość nie może czuć się bezpiecznie na pozycji lidera. Niewiele już dzieli partię Kaczyńskiego od Koalicji Obywatelskiej! Wyniki przyprawią Kaczyńskiego o ból głowy!

Prawo i Sprawiedliwość rządzi, to wynik zeszłorocznych wyborów parlamentarnych. Nic nie wskazuje na to, by ta sytuacja miała się zmienić, choć pojawiają się teorię, które wieszczą, że może dość do zmian ZOBACZ. Warto jednak, mimo że do wyborów daleko, badać nastawienie Polaków. Najnowszy sondaż partyjny przeprowadzony przez pracownię Kantar, jasno pokazuje, na kogo Polacy zagłosowaliby, gdyby wybory do Sejmu odbyły się w najbliższą niedzielę. Pierwsze miejsce w sondażu zdobył PiS, na partię Jarosława Kaczyńskiego zagłosowało w sondażu 36 proc. badanych. I tu pojawia się kłopot PiS - bo niewiele mniej głosów zdobyła Koalicja  Obywatelska, chciałoby na nią zagłosować 29 proc. osób. Różnica między PiS a KO jest więc niewielka, to nie to samo, co jeszcze jakiś czas temu, gdy Prawo i Sprawiedliwość miażdżyło  konkurencję w sondażach. Trzecie miejsce przypadło Konfederacji z wynikiem 10 proc., a Lewicy 8 proc., na Koalicję Polską (Kukiz'15 i PSL) postawiło w badaniu 5 proc.

SPRAWDŹ: DRAMAT Agaty Dudy! Padły na nią okrutne podejrzenia. Wybory 2020

Super Raport 10 VI (Goście: Emilewicz, Hermeliński, Markowski)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE