Tak Stefan Niesiołowski spędza czas, czekając na zmianę władzy. Siekiera w rękach, herbata na stole [ZDJĘCIA]

2022-05-24 5:00
Stefan Niesiołowski
Autor: Cezary Pecold Stefan Niesiołowski

W weekendowej posiadłości Stefana Niesiołowskiego (78 l.) praca wre. Były poseł PO dba o porządki i rąbie drewno do kominka, co zauważył fotoreporter „Super Expressu”. Okazuje się, że praca wśród drzew nie relaksuje Niesiołowskiego na tyle, aby zapomniał o bieżącej polityce. – Jestem na wewnętrznej emigracji – podkreśla były polityk.

Herbata w altanie po pracy

Stefan Niesiołowski mieszka z żoną w Łodzi, ale od wiosny do później jesieni państwo Niesiołowscy spędzają wolne chwile na leśnej działce w okolicach Zgierza. Były polityk PO nie hoduje tam kwiatów ani warzyw, ale ma wiosną dużo pracy. Na zdjęciach widać, że kosi trawę, grabi liście oraz rąbie drewno do kominka. – Mamy zimne wieczory i poranki, więc drewno się nadal przydaje – mówi nam Stefan Niesiołowski. Po ciężkiej, fizycznej pracy były polityk PO raczy się herbatą w altanie w towarzystwie małżonki. – Siadamy w tym miejscu, kiedy sprzyja ku temu pogoda. Lubimy tam pić napoje i jeść owoce – dodaje nasz rozmówca. Innym ulubionym miejscem Niesiołowskiego na działce jest ławka, której strzegą drewniane niedźwiedzie. Rzeźbione figury pochodzą od przedsiębiorcy spod Zielonej Góry, który współpracuje z lokalnymi rzeźbiarzami.

Jest nowy sondaż, znaleźli wytrych w wyborcach PiS? Kaczyński ma powody do obaw?

Jak Stefan Niesiołowski pracuje w ogrodzie, można zobaczyć w galerii poniżej:

Niesiołowski na wewnętrznej emigracji

Okazuje się, że pomimo sielskiej atmosfery, Stefan Niesiołowski nie wiedzie spokojnego życia seniora, bo polityczne emocje biorą górę. Działka jest dla niego pewnego rodzaju azylem. – Jestem na wewnętrznej emigracji – podkreśla były poseł PO. – Moim marzeniem jest doczekać upadku PiS. Im szybciej to się stanie, tym lepiej. Mam nadzieję, że nie trzeba będzie czekać na to wyborów – mówi Stefan Niesiołowski.

Sonda
Czy brakuje ci Stefana Niesiołowskiego w polityce?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE