Siostrzeniec Morawieckiego NAGRAŁ piosenkę. Co za wykonanie! [WIDEO]

2020-11-26 15:23 mt-, ZPL
Franek Broda
Autor: Facebook Franek Broda

Franek Broda bardzo chętnie komentuje to, co dzieje się w polskiej polityce. Na swoich profilach na Twitterze i na Facebooku bardzo chętnie umieszcza zdjęcia oraz nie boi się wyrażać swojej opinii. Teraz postanowił nagrać piosenkę. Zobaczcie wideo.

Utwór "Paradoks wolności" został opublikowany na YouTube 25 listopada, ale został nagrany już dużo wcześniej. - Piosenkę nagrałem jakieś dwa, trzy miesiące temu - mówi nam Franek Broda. - Interpretacja? Tworząc coś takiego, cudowne jest to, że może to trafić do każdego indywidualnie, więc interpretujesz, jak uważasz.

Franek Broda zdradza nam również kulisy powstania utworu. - Na swoje poprzednie urodziny dostałem mikrofon do nagrań. Nie uważam siebie za profesjonalistę, więc stwierdziłem, że mogę nagrać całość w domu. Następnie z mixem mojego głosu pomogła mi znajoma, która również użyczyła głosu do chórku, który słychać w utworze. Muzykę tworzył Łukasz Sowa z "In my room records", po konsultacji ze mną. Określiłem mu czego oczekuję, a on świetnie zrealizował piękną oprawę muzyczną. Franek dodaje: - To trzeci utwór mojego autorstwa, ale ten chyba jest wykonany najlepiej. Pierwszy był zrobiony całkowicie amatorsko, chociaż muzykę robiła moja bardzo uzdolniona przyjaciółka. Dopiero do 2 i 3 piosenki muzyka była realizowana profesjonalnie - tłumaczy Se.pl.

W sieci pojawiły się bardzo entuzjastyczne komentarze na temat utworu. - Piękne aż się zakochałem w tym :3 dodam do swojej playlisty. - Świetna robota! - Nie spodziewałem się tak wspaniałego utworu wchodząc tutaj, jestem bardzo miło zaskoczony - czytamy.

Czytaj: Siostrzeniec Morawieckiego opublikował wideo kompromitujące Andrzeja Dudę

Najnowsze
KOMENTARZE