Skandal! Posłanka Pawłowicz nie zna daty imienin swojego szefa Jarosława Kaczyńskiego!

2019-04-25 19:03 KS
Krystyna Pawłowicz
Autor: Marcin Smulczyński/Super Express Krystyna Pawłowicz

Czyżby posłanka PiS Krystyna Pawłowicz nie znała daty imienin prezesa partii Jarosława Kaczyńskiego? Wszystko na to wskazuje! Mimo, że złożyła na jednym z portali społecznościowych życzenia imieninowe Jarosławowi Kaczyńskiemu, to dyrektor biura prezesa Radosław Fogiel powiedział w rozmowie z „Super Expressem”, że 25 kwietnia prezes nie ma imienin!

„Najlepsze życzenia Panie Prezesie w dniu Imienin! A w prezencie obiecuję poprawę...” – napisała wyraźnie skruszona Krystyna Pawłowicz na Twitterze po tym, jak ostatnio nie miała szczęścia do swoich wpisów w sieci. Przypomnijmy choćby słowny atak Pawłowicz na żonę zamordowanego prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. - Pani Adamowicz, a jakie ma pani kompetencje, poza byciem „żoną zamordowanego prezydenta miasta”, nie zachowującą zresztą podstawowego szacunku dla demokratycznie wybranego prezydenta RP, by kandydować i zasiadać w im. Rzeczpospolitej w Parlamencie Europejskim? Jakie wykształcenie, wiedza, poza samą oikofobią? – napisała kilka dni temu na Twitterze Krystyna Pawłowicz. A od jej wpisu wyraźnie odcięła się rzecznik PiS Beata Mazurek. 

QUIZ: Podróże polityków. Czy zgadniesz, ile nas kosztowały?

Także i teraz, Krystyna Pawłowicz nie miała szczęścia do Twittera, bo wyraźnie przestrzeliła z datą imienin Kaczyńskiego ( chociaż imieniny Jarosława są również 25 kwietnia), który imieniny obchodzi w czerwcu, co potwierdza nam Radosław Fogiel, jeden z najbliższych współpracowników prezesa PiS i dyrektor jego biura. - Pan prezes zasadniczo w ogóle nie obchodzi imienin, ale gdyby nawet, to byłyby to któreś po urodzinach, czyli dzisiaj zdecydowanie nie – powiedział nam Radosław Fogiel. Chcieliśmy uświadomić Krystynę Pawłowicz co do daty imienin prezesa, ale tuż po odebraniu telefonu rozłączyła się.

Najnowsze
KOMENTARZE