Kalisz już nie jest kawalerem! ZDJĘCIA ze ślubu Kalisza z Dominiką Lis

2015-03-09 14:25

Jednak staromodny ślub, a nie nowoczesny związek partnerski! W sobotę Ryszard Kalisz (58 l.) po raz drugi zawarł małżeństwo. Świeżo poślubiona małżonka to prawniczka Dominika Lis (28 l.). Państwo młodzi już za moment doczekają się potomka.

Ślub był skromny i cichy jak na Ryszarda Kalisza, który nie stroni przecież od kamer, rozgłosu i luksusu. Ostatnio brylował na okładkach kolowego magazynu i w telewizjach śniadaniowych, gdzie z ogromną czułością opowiadał o swoim synku Ignacym - owocu miłości z poprzednią partnerką. Spodziewaliśmy się więc, że w nowy związek poseł wejdzie hucznie. Nic z tych rzeczy.

Dzień był raczej pochmurny, a ślub i weselne ciche. W Sejmie plotkowano o tej uroczystości, ale bez szczegółów i nie było słychać, żeby ktoś się chwalił zaproszeniem. Jednak najważniejszy gość - Aleksander Kwaśniewski (61 l.) - nie zawiódł.

Brakowało nam jednak Jolanty Kwaśniewskiej (61 l.), o której Kalisz mówił zawsze jak o gwiazdce na niebie. Dowiedzieliśmy się, że była pierwsza dama gościła w sobotę w Sopocie. Bardzo możliwe więc, że impreza była spontaniczna i pomysł o urzędzie stanu cywilnego podjęto całkiem niedawno. W tym czasie Jolanta Kwaśniewska, która znana jest ze swojej perfekcyjności, musiała mieć już zaplanowany udział w festiwalu. Inaczej pojawiłaby się na ślubie przyjaciela domu.

Obojętne zresztą, kto był, a kto nie, i ile alkoholu wypito podczas przyjęcia w restauracji na Bielanach. Trzeba przyznać, że panna młoda wyglądała pięknie. A Ryszard Kalisz jako pan młody promieniał ze szczęścia.

Zobacz: Ryszard Kalisz usidlony! Wziął ślub z piękną Dominiką Lis!

Zapisz się: Codziennie wiadomości Super Expressu na e-mail

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE