SPECJALNE butelkowe PIWKO na oknie Kaczyńskiego. Prawda wszystkich ZASKOCZY [WIDEO + FOTO]

2019-08-24 22:16 LIKP
Jarosław Kaczyński i kot
Autor: SUPER EXPRESS (2) Jarosław Kaczyński i kot

Jarosław Kaczyński nigdy nie uchodził za człowieka trunkowego. Mimo że ma już 70 lat, w jego życiu żadnych alkoholowych skandali nie było, Nie znaczy to jednak, że prezes Prawa i Sprawiedliwości jest całkowitym abstynentem. Jednak o jego przygodach z "czymś mocniejszym" raczej się nie mówi. Niedawno zauważyliśmy na oknie domu Kaczyńskiego na warszawskim Żoliborzu kilka butelek piwa. Po jakimś czasie nadal tam stały...

Jak to u kawalerów bywa, dom szefa partii rządzącej  nie wygląda na szczególnie zadbany (CZYTAJ TUTAJ). Kaczyńskiemu najwyraźniej do szczęścia nie są potrzebne złoto, marmury i inne luksusy. Jak na pozycję, która ma, żyje wyjątkowo skromnie. Niektórzy nawet uważają, że Kaczyński przesadza. "Flejtuch zwyczajny" - nazwał go tak ostatnio jeden z internautów (WIĘCEJ TU). Sporo osób jednak docenia ten brak zamiłowania Kaczyńskiego do dóbr doczesnych.  Wygląda na to, że jedną z nielicznych przyjemności, której lubi oddawać się szef PiS, jest picie piwa. Co ciekawe, trzyma je na oknie. Jakiś czas temu zauważyliśmy  kilka "browarków" na parapecie Kaczyńskiego. Kilka dni później piwko nadal tam stało. Nie wiadomo, czy były premier zdążył wszystko wypić i uzupełnił zapas, czy trunki stały nietknięte. 

Najlepsze jest jednak to, że - jak wynika z fotografii - Jarosław Kaczyński gustuje w specjalnym butelkowym piwie. Okazuje się, że nim się nie da upić, bo jest bezalkoholowe! To godne pochwały, bo w końcu gdy dowodzi się partią rządzącą, to umysł cały czas trzeba mieć trzeźwy. 

CZYTAJ TEŻ: Kolega Tuska i Schetyny pojechał tramwajem. Śmiali się z niego do rozpuku [FOTO]