Szokujące słowa. Kaczyński mu tego nie zapomni! Wielu się bardzo mocno zdziwi

2020-12-04 18:00 MAV
Jarosław Kaczyński
Autor: materiały prasowe Jarosław Kaczyński

Po sporze między senatorem Janem Marią Jackowskim (62 l.), a szefem klubu PiS Ryszardem Terleckim (71 l.), prezes PiS Jarosław Kaczyński (71 l.) mocno się wkurzył! - Będzie męska rozmowa z Jackowskim. Prezes nie będzie tolerował takich zachowań! – słyszymy w kręgach PiS. Wszystko po tym, jak Jackowski opowiedział się w głosowaniu przeciw rządowym planom dodatkowej niedzieli handlowej 6 grudnia.

Po sporze między senatorem Janem Marią Jackowskim (62 l.), a szefem klubu PiS Ryszardem Terleckim (71 l.), prezes PiS Jarosław Kaczyński (71 l.) mocno się wkurzył! - Będzie męska rozmowa z Jackowskim. Prezes nie będzie tolerował takich zachowań!– słyszymy w kręgach PiS. Wszystko po tym, jak Jackowski opowiedział się w głosowaniu przeciw rządowym planom dodatkowej niedzieli handlowej 6 grudnia. - Prawdę mówiąc, już mi ręce opadają. Już nie wiem, czy dywanik cokolwiek pomoże. On jest szkodnikiem – powiedział pod adresem senatora Ryszard Terlecki. Jackowski nie pozostał mu dłużny. Stwierdził, że Terlecki powinien zostać odwołany z funkcji wicemarszałka Sejmu i szefa klubu PiS. - Ubolewam, że pan marszałek Terlecki zamiast dobrze zarządzać klubem zajmuje się recenzowaniem i atakowaniem mojej osoby za to, że bronię wiarygodności PiS przed wyborcami i napiętnowuję te działania, które są sprzeczne z naszym programem i tym, co deklarowali nasi liderzy - zaznaczył Jan Maria Jackowski. - Jackowski powinien swoje wypowiedzi tonować i jeśli nie chce zaogniać atmosfery, to powinien z pokorą przyjąć uwagi Terleckiego – skomentował nam poseł PiS Marek Ast (62 l.). 

ZOBACZ TAKŻE: Był bardzo blisko Kaczyńskiego, teraz ujawnia szokującą prawdę. Wielu się mocno zdziwi

Kolejny seksskandal. Poseł — homofob przyłapany z nagim mężczyzną. Felieton "Będzie dobrze" Adama Federa, odc.167 [WIDEO]
Najnowsze
KOMENTARZE