Sportowy pojedynek wyborczy! Na kogo zagłosują znani sportowcy? Wybory 2020

2020-07-06 5:18 MJR, DCH, ełem
Tomasz Adamek
Autor: Cyfrasport Tomasz Adamek

Bitwa o prezydenturę w Polsce trwa. Głosować pójdą różni ludzie: zwykli obywatele, aktorzy, celebryci i sportowcy. "Super Express", w swoim cyklu "Pojedynek gigantów" pytane znane osoby o ich wyborcze preferencje. Tym razem zwróciliśmy się z prośbą o komentarz do dwóch wybitnych sportowców: pięściarza Tomasza Adamka (44 l.) i lekkoatlety, Szymona Ziółkowskiego (44 l.)!

Szymon Ziółkowski, mistrz olimpijski w rzucie młotem:

Głosuję na Rafała Trzaskowskiego. Uważam, że jego program jest znacznie bardziej bliski temu, co należy do kompetencji prezydenta RP niż program Andrzeja Dudy. W jego ofercie szczególnie chciałbym podkreślić podniesienie kwoty wolnej od podatku. To bardzo powinno pomóc ludziom mało zarabiającym.


Tomasz Adamek, bokser:

Dlaczego Duda powinien zostać prezydentem? Bo idzie dobrą drogą. Polska się trochę zagubiła i potrzebuje silnego wodza, wsparcia, wiary i siły a to tylko może dać prezydent Duda. Pod jego przewodnictwem nasz kraj stanie się drugą Ameryką. W trakcie rozmowy Duda podziękował nam za wsparcie. Powiedziałem, że następnym razem zobaczę go już jako prezydenta reelekta. Zachęcam wszystkich by niego głosowali.

Express Biedrzyckiej - Leszek Balcerowicz: To nawrót do tradycji PRL

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze