Sprawdź, czy masz szansę u seksbomby Lewicy! Jedna rzecz z miejsca dyskwalifikuje

2021-05-12 18:20 Sara Osiecka
Justyna Klimasara
Autor: INSTAGRAM Justyna Klimasara

Justyna Klimasara jest chyba jedną z najpiękniejszych działaczek Nowej Lewicy i doskonale zdaje sobie z tego sprawę. W swoich social mediach często eksponuje swoje wdzięki, a zdecydowanie ma się czym pochwalić. Na pewno nie może narzekać na brak adoratorów, jednak nie każdy ma szansę zaimponować Justynie Klimasarze. Na swoim Twitterze jasno napisała, co dyskwalifikuje mężczyzn w jej oczach. Sprawdź, czy masz szansę.

Justyna Klimasara nie tylko chwali się swoim wyglądem, ale przede wszystkim dzieli się swoimi poglądami. Na jej Twitterze da się zauważyć, że młoda działaczka jest zwolenniczką szczepień przeciw Covid-19 i nie ma najlepszego zdania o osobach, które nie chcą przyjąć preparatu. W jednym z postów podkreślała, ze szczepionki to potężna broń w walce z pandemią koronawirusa. - Cwaniaków, którzy mówią, że nie chcą się szczepić pouczam. Szczepionka pozwala zminimalizować zakażenie i bezobjawowe przechodzenie wirusa. Zmniejszone ryzyko zakażenia, to mniejsze szanse na emisje wirusa dalej. Jeśli chcemy wygrać z pandemią to się zmobilizujmy – napisała. Innym razem zwróciła uwagę na obawy, że szczepionki mogą być szkodliwe. - Dziś kobieta z papierosem w ustach wmawiała mi, że szczepionka może zabić. Prędzej zabije ją rak płuc – stwierdziła. Tym razem postanowiła napisać o mężczyznach. Co zdecydowanie zniechęca ją do panów?

Nie przegap: Seksowna działaczka zawstydziła Martę Lempart?! Uderzyła w czuły punkt

Justyna Klimasara o nieatrakcyjnych mężczyznach

Justyna Klimasara postanowiła dobitnie powiedzieć, co sprawia, że mężczyźni nie są dla niej atrakcyjni. - Słuchajcie facet, który wierzy w teorie spiskowe o szczepionkach, momentalnie staje się dla mnie niesexy. Strasznie odpychające – oznajmiła.

Zobacz: Tak Justyna Klimasara wyglądała w 2004 roku. Fani nie kryją zdziwienia

Post wzbudził spore emocje i lawinę komentarzy. Na niektóre działaczka postanowiła odpowiedzieć, między innymi na pytanie „A Ty nie masz czasem faceta, czy to on nie chce się szczepić?” odpowiedziała wprost: - Zaszczepił się. Inny użytkownik Twittera napisał „Update. Ale jak ma hajs to już jest ok...”. Tym razem odpowiedź była tak samo jednoznaczna: - Nie. Pieniądze to nie wszystko. Głupek z hajsem to nadal głupek – stwierdziła.

Justyna Klimasara, seksbomba SLD. Najodważniejsze pozycje
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze