Spurek wkurzy pół Polski! Poszło o jajka i mleko

2021-10-17 10:44
Sylwia Spurek
Autor: Thierry Monasse/REPORTER Iwona Spurek

Sylwia Spurek bardzo aktywnie działa na rzecz promocji weganizmu. Europosłanka jest znana z tego, że bez owijania w bawełnę, mówi, że jedzenie mięsa jest złe. Co więcej, zdaniem Spurek ludzie powinni wstydzić się nawet jedzenia nabiału i jajek. Takimi słowami Sylwia Spurek może wkurzyć pół Polski.

Sylwia Spurek to zadeklarowana weganka, która prężnie działa, by przekonać do weganizmu innych. Ostatnio głośno było o pomysłach europosłanki Spurek, która wymyśliła, aby m.in. zakazać wykorzystywania zwierząt w cyrkach, delfinariach oraz wprowadzić zakaz polowań, w tym wędkarstwa. Jej pomysł zaszokował miłośników łowienia ryb, którzy i na łamach "Super Expressu" ostro wypowiadali się na temat pomysłów polityczki. Teraz Sylwia Spurek udzieliła wywiadu w magazynie "Wysokie obcasy", w którym oczywiście mówiła o weganizmie, ale nie tylko. Spurek przyznała, że nie tylko ci, którzy jedzą mięso postępują, jej zdaniem, niewłaściwie, ale też ci, którzy spożywają produkty takie jak nabiał czy jajka: - Wcześniej byłam wegetarianką i myślałam, że to wystarczy. No nie wystarczy, bo wegetarianizm to tylko półśrodek, ponieważ spożywanie nabiału i jaj jest czymś, czego ludzie po prostu będą się kiedyś wstydzić - oceniła i pewnie takimi słowami wkurzy pół Polski. Bo ileż osób w naszym kraju zjada na śniadanie jajecznicę albo kanapki z serem? Całe mnóstwo!

ZOBACZ>>>Chłopak karmił Spurek. Zakochana europosłanka jadła mu z ręki! [ZDJĘCIA]

CZYTAJ TEŻ>>>Spurek zakazuje jedzenia kanapek z jajkiem?! Pracownicy europosłanki przerwali milczenie

Sonda
Czy spożywasz nabiał i jajka?
Spurek chce zdelegalizować schabowego? Co na to Kaczyński? Komentarz Adama Federa
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE