Strajk kobiet. Znany poseł-homoseksualista SZYDZI z Kingi Dudy. Pokazał wymowne zdjęcie

2020-10-30 11:49 ZPL
Kinga Duda: Nie mogę się pogodzić z wyrokiem Trybunału
Autor: Tomasz Jastrzębowski/REPORTER Kinga Duda: Nie mogę się pogodzić z wyrokiem Trybunału

Kinga Duda kilka dni temu wszystkich zaskoczyła i zabrała głos w sprawie strajku kobiet. Jej oświadczenie wywołało spore zdziwienie, ale spotkało się z przychylnymi komentarzami. Jak się jednak okazuje, są i tacy, którym słowa córki prezydenta najwidoczniej nie przypadły do gustu. Tak jak znanemu homoseksualiście, posłowi Lewicy.

Wyrok Trybunału Konstytucyjnego, zgodnie z którym aborcja w Polsce będzie legalna już tylko w dwóch przypadkach, wywołała prawdziwą burzę. Nic więc dziwnego, że orzeczenie TK spotkało się z wielkim oburzeniem i na ulice polskich miast wyszły tysiące kobiet, które postanowiły wyrazić swój zdecydowany sprzeciw. Co ciekawe, głos w całej dyskusji postanowiła zabrać Kinga Duda, która wydała oświadczenie. - W sprawie tak niewyobrażalnie trudnej, jak wizja urodzenia dziecka, które może umrzeć minuty czy godziny po porodzie, decyzja o kontynuacji lub przerwaniu ciąży, powinna być pozostawiona kobiecie i podjęta zgodnie z jej własnym sumieniem, jej systemem wartości, z jej własnymi przekonaniami - stwierdziła.

Ważne słowa córki prezydenta nie zrobiły jednak wrażenia na Krzysztofie Śmiszku, partnerze Roberta Biedronia. - Podobno @DudaKinga wydała ostatnio oświadczenie. Pani Kingo proszę pamiętać - napisał poseł Lewicy na Twitterze i wrzucił wymowne zdjęcie.

Kaczyński o strajku kobiet
Najnowsze
KOMENTARZE