Straszna kłótnia o Szydło. Nazwali ją OBOROWĄ

2019-09-11 13:59 LIKP
Beata Szydło
Autor: Artur Hojny/Super Express Beata Szydło

Beata Szydło ciągle wywołuje ogromne emocje. Mimo że prawie dwa lata nie jest już szefową rządu, a od kilku miesięcy pracuje w Parlamencie Europejskim, Polacy o niej nie zapominają. Zwolenników Szydło rozsierdził sondaż Instytutu Badań Pollster dla Super Expressu. Liczby są dla byłej premier bezwzględne. Niektórzy jednak nie mogą się z tym pogodzić.

Z sondażu przeprowadzonego dla Super Expressu jasno wynika, że wyborcy PiS w fotelu premiera najchętniej widzieliby Mateusza Morawieckiego. Wskazało go aż 66 proc. respondentów, podczas gdy Szydło zaledwie... 4 proc. (TUTAJ ZOBACZYSZ PEŁNE WYNIKI SONDAŻU). Badanie podzieliło Polaków. Niektórzy deklarują wsparcie dla byłej premier i szukają spiskowych teorii. "Kolejna propaganda Platformy" - komentują. Wiele osób jednak cieszy się, źe Poalcy nie chcą pworotu Szydło na stnowiska premiera. "NA drzewo kicaj kobieto", "No nareszcie oborowa do wideł", "Może wrócić na wieś doić krowy" - pisali użytkownicy Facebooka.

FBSZYDLO
Autor: se.pl FBSZYDLO

Jeden z internautów nie wytrzymał tej nagonki na Szydło. - Aż się nie chce komentować takich bzdur, same lewackie komentarzyki, kupa baranów - oburzał się.

TUTAJ MOŻESZ ZAMÓWIĆ KSIĄŻKĘ "NIESIOŁOWSKI" PIOTRA LEKSZYCKIEGO

Niesiołowski książka
Autor: SE Niesiołowski książka
Najnowsze