Strażnicy miejscy założyli blokadę prezydentowi Dudzie

2015-12-17 3:00

Czerwony volkswagen stał źle zaparkowany na jednym z krakowskich osiedli. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że to małe, zgrabne auto należy do głowy państwa. A ponieważ stało na chodniku niezgodnie z przepisami, dlatego na jednym z jego kół straż miejska założyła blokadę.

Wobec prawa wszyscy są równi, także prezydent. Na przednim lewym kole auta, którego właścicielem jest Andrzej Duda (43 l.), została założona blokada. Wszystko przez niewłaściwe zaparkowanie samochodu. Nie wiadomo, kto źle zaparkował golfa na chodniku w pobliżu mieszkania prezydenta. Bardzo możliwe, że zrobiła to jego córka Kinga (20 l.), która jeszcze jakiś czas temu poruszała się czerwonym volkswagenem. Samochód zaparkowany był w tym miejscu już od dłuższego czasu, co potwierdzają sąsiedzi prezydenta.

- W poniedziałek straż miejska założyła blokadę na koło trzem nieprawidłowo zaparkowanym pojazdom, kierowca jednego z nich do środy się nie zgłosił - mówi nam Marcin Warszawski ze straży miejskiej w Krakowie. Chodzi o czerwonego golfa. Dlaczego blokada została nałożona? - Nie pozostawiono 1,5 m na przejście dla pieszych na chodniku - wyjaśnia rzecznik SM. Tuż przed godziną 16 przy samochodzie pojawiła się córka prezydenta Kinga w towarzystwie oficera BOR. Strażnik zdjął blokadę, Kinga Duda przyjęła mandat, usiadła za kierownicą i odjechała czerwonym volkswagenem, należącym do jej ojca.

Za złe zaparkowanie samochodu mandat kosztuje 100 złotych.

Zobacz: Wielki PROBLEM Dudy. Traci w oczach Polaków!

Modną odzież i dodatki najlepszych marek możesz mieć z rabatem. Zobacz na Guess promocje.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE