Niesamowite wieści o Marcie Kaczyńskiej. Prawdę poznaliśmy po latach

2021-02-25 17:41 zpl
Retro Express logo
Autor: Grafika SE

Jak wszyscy doskonale pamiętamy, Maria Kaczyńska była niezwykle miłą i sympatyczną osobą, a dziennikarze zawsze podkreślali jak ciekawym jest rozmówcą. Nie ma się jednak czemu dziwić, małżonka Lecha Kaczyńskiego była bardzo szczera i często ujawniała sekrety życia rodzinnego. Zapraszamy na kolejny tekst z cyklu "Retro Express".

Maria Kaczyńska dosyć często udzielała wywiadów i odkrywała przed widzami, czytelnikami, rodzinne sekrety. Małżonka Lecha Kaczyńskiego opowiadała choćby o trudzie wychowania dziecka i o tym, jak wyglądało to w przypadku córki Marty. W rozmowie dla "Twojego Stylu" pierwsza dama została zapytana o to, czy nie żałuje, że ma tylko jedno dziecko. - Trochę, ale tak się złożyło. Dobrze, że jest Marta, bo też nie była planowana. Nie było warunków, poczucia bezpieczeństwa. Wynajmowaliśmy dwa pokoje w starej willi. Bez kuchni, tylko prodiż, czajnik elektryczny i wspólna łazienka. Gdy Marta się urodziła, musieliśmy zmienić mieszkanie. Przeprowadzkę robili przyjaciele, bo Leszek był zajęty Solidarnością, trwały wydarzenia marcowe 1981 roku - odpowiedziała pierwsza dama. 

NIE PRZEGAP: Tak żona Komorowskiego oceniła Marię Kaczyńską. Padły zaskakujące słowa

"Retro Express" to cykl tekstów poświęcony ważnym wystąpieniom, archiwalnym wywiadom, ciekawostkom o Wojciechu Jaruzelskim, Lechu Wałęsie, Aleksandrze Kwaśniewskim, Lechu Kaczyńskim oraz o Bronisławie Komorowskim. Szukajcie na stronie internetowej "Super Expressu".

Rezydencje prezydenckie: Zameczek w Wiśle
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze