SZOK! Przyciśnięty zastępca Kaczyńskiego BEZ ŚCIEMY o radiu Rydzyka! [WIDEO]

2019-12-10 15:18 LIKP, KS
Masowo odwracają sie od Rydzyka
Autor: Tomasz Radzik/SE Masowo odwracają sie od Rydzyka

Tego nikt się nie spodziewał. Słowa zastępcy Jarosława Kaczyńskiego mogą mocno ochłodzić relacje między bardzo ważną częścią partii rządzącej a środowiskiem Radia Maryja i samym ojcem Tadeuszem Rydzykiem. W luźnej rozmowie z Piotrem Lekszyckim i Kamilem Szewczykiem w programie "Politycy od kuchni" Adam Lipiński mocno się otworzył i powiedział, co naprawdę myśli o radiu Rydzyka.

Dyrektor Radia Maryjna na pewno nie będzie zadowolony ze słów wiceprezesa PiS. Warto podkreślić przy tym, że Adam Lipiński to nie jest tylko zastępca Jarosława Kaczyńskiego w partii. To człowiek uchodzący za jego prawą rękę. Bywa nawet nazywany "trzecim bliźniakiem", co najlepiej świadczy o jego pozycji w PiS.

Zobacz też: Tak uciekali turyści przed eksplozją! Mieszka tu 2 tys. Polaków! PRZERAŻAJĄCE NAGRANIE

ZOBACZ, CO POWIEDZIAŁ O RADIU MARYJA ADAM LIPIŃSKI [WIDEO]

Dziennikarze zapytali Lipińskiego, czy słucha Radia Maryja. Zastępca Kaczyńskiego nie zamierzał ściemniać. - Tych klimatów nie łapię - wyznał. Lipiński mówił, że dla niego w radiu ojca Tadeusza Rydzyka jest zbyt mało muzyki. Na dodatek puszczają nie taką, która mu pasuje. - Muzyka religijna średnio mi odpowiada - przyznał.

ZOBACZ TAKŻE: Zadzwonili do Rydzyka z Nowego Jorku. Za chwilę zaczęli...

Zakazany kult Santa Muerte. Dlaczego Watykan zabronił czcić Świętą Śmierć?

Najnowsze