SZOK! Ujawniono przeszłość Agaty Dudy. Była kimś zupełnie innym

2019-05-03 16:59 LIKP
Pierwsza dama wraca do szkoły
Autor: Łukasz Gągulski N/Z PREZYDENT RP ANDRZEJ DUDA I PIERWSZA DAMA AGATA KORNHAUSER DUDA NA SPOTKANIU Z DZIECMI ZDJECIE GRUPOWE Z DZIECMI Z UKRAINY

O życiu pierwszej damy sprzed czasów, gdy wprowadziła się do Pałacu Prezydenckiego mówi się raczej niewiele. Z tego powodu wokół jej przeszłości narosło wiele legend, z których większość to kompletne bzdury. Tym razem jednak informacje o dawnym życiu Agaty Dudy pochodzą z najbardziej wiarygodnego źródła. Te słowa zaskakują i rzucają na pierwszą damę zupełnie nowe światło.

Andrzej Duda gościł w programie "Tak jest" na TVN24. W pewnym momencie zaczął opowiadać o swojej małżonce. Wielu widzów było zaskoczonych, bo myśleli, że Agata Duda w dorosłym życiu zawsze była nauczycielką. Prawda jest jednak zupełnie inna. - Żona zaczęła karierę zawodową od pracy w polskiej filii zagranicznej firmy. Była w niej jedynym pracownikiem. To znana europejska firma - uchylił rąbka tajemnicy prezydent RP. - Mówiłem jej, że to początek wielkiej kariery. Ale po roku pracy powiedziała, że chce iść do szkoły, nie odnajduje się w tej firmie, a nauczyciel ma profity, ma wolne wakacje, ferie - dodał Duda, przy okazji wskazując na korzyści związane z zawodem belfra. 

ZOBACZ TAKŻE: Duda zabrał rywalom potężną broń. Tak ich ROZBROIŁ

- Wiedzieliśmy, że te płace nauczycieli są relatywnie niskie. Ale mogliśmy sobie na to pozwolić, bo ja więcej zarabiałem. Zawsze mieliśmy świadomość, że ta płaca była niska. Aczkolwiek moja wypłata z uczelni była jeszcze niższa. Mogliśmy za to korzystać z profitów, które ma nauczyciel - zdradził prezydent. 

ZOBACZ TEŻ: Agata Duda z łopatą. Para prezydencka posadziła w lesie, gdzie zginęły dwie harcerki [ZDJĘCIA]

Najnowsze