Szokujące doniesienia o "aktorze PiS". Miał upijać i gwałcić nieletnie modelki!

Bartłomiej M. miał upijać, a następnie gwałcić swoje ofiary
Autor: KLEITON Santos z Pixabay

Bartłomiej M. (54 l.) od lat prowadził podwójne życie. Przed kamerami był m.in. aktorem grającym w reklamówkach wyborczych PiS, z którego list dwukrotnie próbował dostać się do Sejmu. Lecz gdy znajdował się po drugiej stronie obiektywu, zamieniał się w fotografa, który upijał i gwałcił dziewczynki aspirujące by zaistnieć w świecie modelingu.

Po raz pierwszy o M. zrobiło się głośno przed wyborami parlamentarnymi w 2005 r. Wówczas ten 38-letni aktor w spocie wyborczym PiS zagrał pana Witka – nauczyciela z dwójką dzieci i niepracującą żoną, który zapewnia, że swój głos odda na partię Jarosława Kaczyńskiego. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że wówczas Bartłomiej M. należał do... Platformy Obywatelskiej. Gdy spot ujrzał światło dzienne, usunięto go z szeregów PO, ale M. nie zamierzał porzucać marzeń o polityce i związał się z PiS. 

Bartłomiej M. - aktor i kandydat PiS do Sejmu

Pierwszy raz do Sejmu M. próbował dostać się w 2011 r. Widzowie kojarzyli go z fabularnego filmu o ks. Popiełuszce, seriali (m.in. „Klan” i „Na wspólnej”) oraz wielu reklam. Popularność na małym ekranie nie przekuła się w wyborczy sukces. Startując z 20. miejsca na liście PiS w woj. opolskim, aktor zdobywa jedynie 620 głosów. W 2015 r. M. znów startuje z list PiS. Tym razem do kampanii zabrał się na poważnie, ale zdjęcia z Beatą Szydło (58 l.) nie pomogły, bo zdobył tylko 622 głosy.

Bartłomiej M. - skazany za gwałt na nieletniej

Bartłomiej M. miał też inne oblicze. Do swojego mieszkania wabił małoletnie dziewczynki marzące o karierze modelek. W 2016 r. upił, a następnie zgwałcił 17-letnią wówczas Katarzynę, za co sąd skazał go na 2 lata i 11 miesięcy więzienia. Obrona Katarzyny domaga się kary pięciu lat. Teraz ujawniają się kolejne ofiary M. Berenika (imię zmienione) w „Newsweeku” opowiedziała o gwałcie, który miał zostać dokonany na niej w 2009 r., gdy miała 14 lat.

– Nie wiadomo jeszcze, ile dziewczynek skrzywdził M. Liczymy na to, że dzięki nagłośnieniu sprawy więcej kobiet znajdzie w sobie siłę, by doprowadzić tego mężczyznę przed oblicze sprawiedliwości – mówi „Super Expressowi” mecenas Marta Lech, reprezentująca w sądzie Berenikę. 

>>>WIĘCEJ W "SUPER EXPRESSIE"

>Aktor "Barw szczęścia" i niedoszły poseł PiS miał gwałcić niepełnoletnie modelki!?

>Ten KSIĄDZ zgwałcił 60 DZIECI! Najgorszy pedofil w dziejach Kościoła?!

>Zboczeniec z FACEBOOKA zgwałcił dziewczynkę! Pomogła go złapać mama nastolatki

Nowa stylówa Beaty Szydło
Obywatelskie zatrzymanie podejrzanego o pedofilię w centrum Szczecina
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze