Szydło prosiła o zaufanie. "Pierogi lepić, a nie do polityki!"

2019-10-10 10:52 PJ
Beata Szydło
Autor: Łukasz Gągulski/Super Express Beata Szydło

Wybory parlamentarne zbliżają się wielki krokami, bo już w najbliższą niedzielę Polacy będą wybierać posłów i senatorów. Na ostatniej prostej Prawo i Sprawiedliwość bardzo wspiera Beata Szydło. Była premier pojawiła się w środę wraz z prezesem PiS i premierem w Kielcach. Pokazał też zdjęcia ze spotkania z mieszkańcami. Niestety, mocno oberwała!

Beata Szydło zakasała rękawy, by wspomóc Prawo i Sprawiedliwość przed wyborami parlamentarnymi. Od kilku dni jeździ po Polsce wraz z innymi politykami partii. W środę europosłanka Szydło przyjechała do Kielc w towarzystwie prezesa Jarosława Kaczyńskiego i premiera Mateusza Morawieckiego. Jako była premier zabrała głos. Prosiła wszystkich o mocne wsparcie w czasie niedzielnych wyborów i postawienie na PiS: - Proszę państwa, tych, co nie głosowaliście na nas i zastanawiacie się, czy pójść i zagłosować zaufajcie nam, proszę.  Zaufajcie, jak zaufały nam miliony Polaków cztery lata temu - prosiła gorąco. Przekonywała, że cztery lata temu, w poprzednich wyborach, które były sukcesem PiS, Polacy dali politykom partii kredyt zaufania, dziś jest inaczej: – Spotkania z wami to przecież nie tylko ta kampania. Przez wiele miesięcy i nawet lat wcześniej jeździliśmy na spotkania z wami. Z tych rozmów narodził się program Prawa i Sprawiedliwości. Ten program, któremu później zaufaliście. W 2015 r. było to zaufanie na kredyt, ale nie zawiedliśmy was - podkreślała.

Zdjęciami z kampanijnego spotkania Szydło jak zwykle pochwaliła się w Internecie, by pokazać swoje zaangażowanie. Podpisała je krótko: - Każdy z nas polityków powinien pamiętać, że nie jesteśmy dla siebie, jesteśmy dla Państwa, dla naszych wyborców. Niestety, pod zdjęciami znów zawrzało! Pojawiły się przykre komentarze: - Dla wyborców, sfora z twojej gromady przytuliła nagrody i zapomniała je zwrócić? Jak już wcześniej wspomniałem, nie kompromituj się; Do pierogów, a nie do polityki!, Wy jesteście dla luksusowych limuzyn i rządowych samolotów. Wojsko może latać na starych śmigłowcach, wy musicie wozić tyłki na atłasach, Przy przydzielaniu nagród nie myślała pani o biednych POLAKACH tylko nabijała kasę swoim.

ZOBACZ: Wałęsa BIJE się w piersi i w końcu to robi: Rodacy, przepraszam...

Burza wokół słów Lecha Wałęsy na temat zmarłego Kornela Morawieckiego. Jak do tego odnoszą się politycy? Posłuchaj materiału Agaty Sulińskiej:
Najnowsze