Szydło PRZECHWALA SIĘ publicznie. Zgasili ją w prosty PRZYKRY sposób

2019-11-14 8:39 LIKP
Wszystkie odloty Szydło
Autor: Stanislaw Kowalczuk/East News

Była premier ostatnio politycznie mocno przygasła. Zaszyła się w Parlamencie Europejskim, gdzie jest nieformalną liderką kobiet z Prawa i Sprawiedliwości, ale jej rola w partii ostatnio zdecydowanie się zmniejszyła. Beata Szydło jednak nie daje o sobie zapomnieć. Ostatnio przypomniała ważną rocznicę. Była to też świetna okazja do publicznych przechwałek.

Byłej szefowej rządu wzięło się na wspominki. - 13.11.2015r. Pan Prezydent ⁦Andrzej Duda powierzył mi misję tworzenia rządu, po zwycięstwie ⁦Prawa i Sprawiedliwości w wyborach. To był dobry czas dla Polski - podkreśliła Szydło na Twitterze (WIĘCEJ O TYM PRZECZYTASZ TUTAJ). Na słowa europosłanki zareagował Stanisław Karczewski, który ostatnio w programie 'Politycy od kuchni" mówił, że Szydło "uwielbia" (CZYTAJ TU). - Dziękuję pani Premier za solidną, ciężką i skuteczną pracę - napisał były marszałek Senatu. Pod postem Szydło pojawiły się jednak także wpisy niemiłe.

Była premier w prosty przykry sposób została zgaszona przez cześć internautów. Przypomnieli oni wydatki kancelarii premiera podczas urzędowania Szydło, a także słowa o pieniądzach, które ministrom się "należały".

Najnowsze