Szydło ROZPĘTAŁA MEGAAWANTURĘ! "Wracaj do chałupy"

2020-09-16 22:28 LIKP
Beata Szydło na beżowo na Nowogrodzkiej u prezesa Kaczyńskiego
Autor: SEBASTIAN WIELECHOWSKI/SUPER EXPRESS

Była premier pokazała pazury! Beata Szydło udowodniła, że nie boi się twardej walki na arenie międzynarodowej i podczas wystąpienia w Parlamencie Europejskim rozpętała megaawanturę. I to od razu na dwóch frontach. Zwolennicy Szydło byli zachwyceni. Pojawiły się wezwania do tego, aby wróciła na stanowisko premiera. Były jednak także mniej sympatyczne komentarze.

Beata Szydło naprawdę się zdenerwowała. Tego dla niej było za wiele. Była premier postanowiła zabrać głos, nie bawiąc się w miłe słówka. - Trzeba walczyć ze zmianami klimatycznymi. To jest konieczne, ale trzeba to robić racjonalnie - podkreśliła Szydło w Parlamencie Europejskim. - Zaproponowane dziś podczas State Of The Union przez przewodniczącą Komisji Europejskiej panią von der Leyen zwiększenie redukcji CO2 do 2030 roku jest nieracjonalne i z góry przekreślające szanse gospodarcze wielu regionów. Nie odbierajmy pracy Europejczykom! - dodała potem na Twitterze. Beata Szydło wkurzyła się też na inne słowa Ursuli von der Leyen. - Powieliła fake news o "strefach wolnych od LGBT" w Polsce. Politycy pełniący tak istotne funkcje w UE nie mogą tak beztrosko posługiwać się fake newsami - grzmiała była szefowa rządu. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Kaczyński z winem przychodzi do jego DOMU. Rysunki dzieci UJAWNIAJĄ prawdę [WIDEO]

ZOBACZ TAKŻE: Szydło MASAKRUJE Rydzyka. Zakonnik stracił ostatnią deskę ratunku!

Beata Szydło robi awanturę w Brukseli

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Ofensywa Szydło odbiła się szerokim echem w całej Europie. Internauci są podzieleni w ocenie wystąpień byłej premier. - Pani to wraca do premierowania! - wzywali jedni. - Wracaj do chałupy i nie rób wstydu Polsce! - ripostowali inni. 

Najnowsze