Jakie wykształcenie ma Szymon Hołownia? Wielu będzie w szoku! SERIO!

2021-02-27 9:52 jot
Szymon Hołownia w Radiu PLUS
Autor: Radio Plus Szymon Hołownia w Radiu PLUS

Szymon Hołownia zaskoczył wielu, gdy zdecydował się na wejście do wielkiej polityki. Hołownia startował w wyborach prezydenckich 2020, zajął trzecie miejsce w pierwszej turze. Idąc za ciosem, postanowił założyć partię, jest więc coraz bardziej politykiem. Jeszcze niedawno był znany jako publicysta i prowadzący znany program rozrywkowy. Wiele osób może nawet nie wiedzieć, jakie wykształcenie ma Szymon Hołownia. Będziecie w szoku!

Szymon Hołownia przez wiele lat był znany jako prowadzący show Mam Talent, gdzie towarzyszył mu Marcin Prokop. To w tym programie Hołownia dopingował uczestników przed występami. Dał się poznać także jako założyciel fundacji chrytatywnych. Był też znany z tego, że jest publicystą i pisze książki. Swoje teksty publikował w „Tygodniku Powszechnym”, „Rzeczpospolitej” czy „Newsweeku”, pracował w programie religiatv. Można więc podejrzewać, że z wykształcenia jest dziennikarzem. Jaka jest prawda? Kim z wykształcenia jest Szymon Hołownia. Wiele osób może być zdziwionych, gdy dowie się, że lider Polski 2050 ma skończoną szkołę średnią i nie ma wykształcenia wyższego.

SPRAWDŹ>>>Kim jest z wykształcenia Macierewicz? Padniesz, jak się dowiesz czego się uczył. To szok!

Jakie wykształcenie ma Szymon Hołownia? Wielu będzie w szoku!

Szymon Hołownia pochodzi z Białegostoku, tak ukończył Społeczne Liceum Ogólnokształcące Społecznego Towarzystwa Oświatowego. Po szkole średniej studiował w SWPS w Warszawie, ale studiów nie ukończył. Co prawda studiował przez 5 lat, ale jednak dyplomu nie posiada. Dwukrotnie też chciał się kształcić na zakonnika. Jak widać, to, że nie ukończył studiów dziennikarskich nie przeszkodziło mu, by przez lata pracować jako dziennikarz. 

DOWIEDZ SIĘ>>>Cejrowski gruchnął w rząd! Najbardziej oberwał Niedzielski. Aż wióry lecą

Express Biedrzyckiej - Paulina Hennig-Kloska: Hołownia nie może iść na skróty
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze