Ta ŚLICZNA blondynka z KARABINEM to dziewczyna Płażyńskiego. Lepiej z nią nie ZADZIERAĆ [ZDJĘCIA]

2018-04-29 19:15

Kacper Płażyński publicznie pochwalił się swoją dziewczyną. Nic dziwnego, bo piękniejsza połówka świeżo upieczonego kandydata PiS na prezydenta Gdańska może być jego wielkim atutem w walce o wyborców. Natalia Nitek zwraca uwagę nie tylko nieprzeciętną typowo słowiańską urodą, lecz także oryginalnymi - jak na kobietę - zainteresowaniami. Jej siłą są także wysokie notowania w trójmiejskim PiS.

Jeden z użytkowników Twittera zamieścił w serwisie zdjęcie Kacpra Płażyńskiego i jego dziewczyny, którą nazwał "przyszłą żoną". Kandydat Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta Gdańska podał tweeta dalej, co sprawiło, że wybranką jego serca zainteresowały się rzesze internautów. Dziewczyna Płażyńskiego to nie jest przypadkowa osoba. Natalia Nitek prężnie działa w Prawie i Sprawiedliwości, gdzie jest pełnomocnikiem Komitetu Sopot Południe Okręgu Pomorskiego. Atrakcyjna działaczka partii Jarosława Kaczyńskiego w Trójmieście znana jest z zamiłowania do broni palnej, z którą bardzo chętnie pozuje do zdjęć. Nitek zasłynęła też z tego, ze opublikowała nagranie, na którym słychać, jak niemiecki pracodawca Hans G. mówi o Polakach, że są "cwewalmi" , "idiotami" i "gów..em", że jest "hitlerowcem" i że "zabiłby wszystkich Polaków". Nitek była wówczas pracownicą Niemca.

Lista kandydatów PiS na prezydentów miast. Czytaj TUTAJ

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze