Tajemnica małżeństwa Danuty Holeckiej. „Byłam bardzo młoda...”

2021-06-20 6:14
Tak się zmieniała Danuta Holecka
Autor: AKPA Tak się zmieniała Danuta Holecka

Danuta Holecka to chyba najbardziej znana twarz „Wiadomości” TVP. Ostatnio widzowie nie mieli jednak okazji, by oglądać ją na srebrnym ekranie. Powodem były problemy ze zdrowiem. Wczoraj jednak Danuta Holecka pojawił się na wizji. Pzyjrzyjmy się jej życiu prywatnemu. Okazuje się, że małżeństwo gwiazdy Telewizji Polskiej skrywa pewien sekret, o którym wie niewielu.

Danuta Holecka i Kzysztof Dunina-Holecki są małżeństwem od przeszło 30 lat! Gdy się poznali, ona była jeszcze studentką warszawskiej Szkoły Głównej Handlowej, on organizował wyjazdy do pracy sezonowej w Holandii. Można powiedzieć, że strzała amora dosięgła tych dwoje wyjątkowo szybko. Jak przytacza „Życie na gorąco” pan Krzysztof Oświadczył się przyszłej gwieździe dziennikarstwa… po zaledwie trzech tygodniach znajomości. Kto by przypuszczał?! Na ślubnym kobiercu stanęli zaś po półtora roku znajomości. Co ciekawe, jak informuje „Życie na gorąco” sami zarobili pieniądze na wyprawienie wesela! - Kiedy wychodziłam za mąż, byłam bardzo młoda i chciałam tylko kochać, być kochaną i mieć zdrowe dzieci. I oto prosiłam Boga – przytacza słowa Holeckiej tygodnik. Para doczekała się dwóch synów-bliźniaków. Dziennikarka zawsze stara się być dobrą żoną i matką. O swoich „chłopaków” dba z całych sił. Jak mówiła w wywiadach, „stara się ciągle, ale nie zawsze wszyscy razem mogliśmy usiąść przy obiedzie. Ale zawsze obiad musi być ugotowany. Moi panowie lubią konkretne mięsiwa, ryby i makarony”. Z pewnością jej panowie zajmują się teraz nią, gdy zmaga ją choroba z równą pieczołowitością.

gen. Grzegorz Gielerak: Przy takiej liczbie zaszczepionych czwartą falę mamy na pewno [Super Raport]
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze