Tajemnicza przepowiednia dla Dudy. Prezydent to UJAWNIŁ. Wybory 2020

2020-06-10 6:47 ZPL
Andrzej Duda: Już od 5 lat nie byłem na urlopie
Autor: Sebastian Wielechowski Andrzej Duda: Już od 5 lat nie byłem na urlopie

Wybory 2020 coraz bliżej, a to oznacza, że kampania prezydencka trwa w najlepsze. Według sondaży, faworytem jest Andrzej Duda, który 9 czerwca gościł na Kujawach. Prezydent podzielił się z internautami tajemniczą przepowiednią...

Duda tym razem zabiegał o głosy podczas wyborów 2020 na Kujawach. Prezydent po raz kolejny chwalił się programami socjalnymi takimi jak 500 plus. - Chciałem, aby w końcu polska rodzina, zwłaszcza ta wychowująca dzieci poczuła, że państwo o niej myśli i przyłącza się do procesu wychowawczego, a nie tylko oczekuje, że dzieci będą, że będzie lepsza demografia, by w przyszłości ktoś pracował także na nasze emerytury - przekonywał. Potem podzielił się na Twitterze osobliwym zdjęciem oraz rysunkiem, który otrzymał od dziewczynki. - W Solcu Kujawskim Nikola obdarowała mnie własnoręcznym rysunkiem „Pierwsze miejsce dla Prezydenta”. Dziękuję za dobrą wróżbę! - napisał wyraźnie uradowany Andrzej Duda.

Express Biedrzyckiej - Gość: Paweł Kowal: Duda to neoGierek

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

W wyborach 2020 weźmie udział dziesięciu kandydatów. Najnowsze sondaże pokazują, że faworytem w wyścigu o fotel prezydencki jest obecnie urzędujący prezydent. Drugie miejsce zajmuje kandydat PO Rafał Trzaskowski.

Najnowsze