Tajne spotkanie PiS pod Warszawą. Wyciekło, o czym mówił Kaczyński

2021-07-23 22:19
Jarosław Kaczyński
Autor: PIOTR GRZYBOWSKI/ SUPER EXPRESS Jarosław Kaczyński

W Ożarowie Mazowieckim pod Warszawą rozpoczęło się w piątek wyjazdowe posiedzenie klubu Prawa i Sprawiedliwości. Spotkanie było zamknięte dla mediów. Mimo to wyciekło, o czym do swoich polityków mówił prezes Jarosław Kaczyński. Ujawnili to w rozmowie z Polską Agencją Prasową politycy PiS.

Polski Ład, nepotyzm, a także akcja szczepień – oto główne tematy rozpoczętego w piątek wyjazdowego posiedzenia klubu PiS, pod przewodnictwem Jarosława Kaczyńskiego. - Prezes podczas wystąpienia podkreślał wagę Polskiego Ładu, że to istotny program, daje przełomową możliwość rozwoju Polski i że dzięki niemu ogromne pieniądze mogą trafić do samorządów - powiedział PAP jeden z uczestników spotkania. "Zaznaczył, że niezbędna jest jeszcze większa aktywność parlamentarzystów w terenie, spotkania z mieszkańcami i pokazywanie korzyści z wprowadzenia tego programu" - dodał rozmówca PAP. Prezes PiS - jak relacjonował inny rozmówca PAP, uczestniczący w posiedzeniu - zwrócił się też do polityków z apelem, aby aktywnie włączyli się w promocję programu szczepień przeciw Covid-19. Kaczyński miał mówić, że "musimy w końcu z tą zarazą wygrać, a tylko szczepienia są drogą do tego". Ponadto Kaczyński miał podkreślić potrzebę kontynuowania założeń zawartych w uchwale sanacyjnej. "Szef mówił, że ta uchwała to twarda konieczność i że musimy kontynuować jej wdrażanie" - powiedział jeden z rozmówców PAP.

Super Raport 23.07 (Goście: Michał Kamiński - wicemarszałek Senatu, PSL - KP; dr Małgorzata Bonikowska - prezes Centrum Stosunków Międzynarodowych)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE