Tajny ślub Kasi Tusk. Staszek Cudny dumnie nosi obrączkę [ZDJĘCIA]

2018-08-17 3:00 LB
Tajny ślub Kasi Tusk
Autor: redakcja se

Choć wiadomość o tym, że Kasia Tusk (31 l.) wyszła za mąż, już kilkakrotnie obiegała media, tym razem mamy niezbity dowód na to, że księżniczka Europy jest już mężatką. Potwierdzenie zawartego małżeństwa znaleźliśmy na serdecznym palcu jej wybranka. - To chyba oczywiste, co znaczy ta obrączka na moim palcu - skomentował nam Staszek Cudny (31 l.).

Kasia Tusk i jej wybranek Staszek Cudny (31 l.), którzy są parą od 2008 roku, skrzętnie skrywają przed mediami swoje życie prywatne. Także tę wiadomość dość długo udało im się utrzymać w tajemnicy. Rąbka tajemnicy uchylił nam jednak jej ukochany. Najwyraźniej nie ma już ochoty ukrywać przed światem, że poślubił księżniczkę Europy. Na spacerze po Sopocie paradował z obrączką na serdecznym palcu. Gdy zapytaliśmy go o nią, odpowiedź mogła być tylko jedna.

– To chyba oczywiste, co znaczy ta obrączka na moim palcu. Niestety żadnych informacji nie będę udzielał, jestem osobą prywatną – odpowiedział i przyjął gratulacje od „Super Expressu”.

Czyżby więc para ukrywała przed światem szczegóły ceremonii? Pewnych wskazówek w Internecie udzieliła jednak sama premierówna. W lipcu wzięła udział w niezwykłej sesji zdjęciowej przed słynną Fontanną di Trevi w Rzymie. Wystąpiła… w sukni ślubnej! Równie wymowny był jej wpis:

„Zawsze gdy natknęłam się na określenia typu „epicka chwila” czy „poetycki moment” miałam wrażenie, że autorzy chcieli się wymigać od wysiłku. (…) I oto sama dziś nie bardzo potrafię wykrzesać z siebie nic mądrzejszego. Czasem po prostu słowa stają nam w gardle, a my – nie chcąc powiedzieć zbyt wiele – wolimy milczeć i się uśmiechać” - napisała Kasia Tusk.

Najnowsze