Tak Agata Duda wspiera WOŚP! Zobacz, co miała na torebce! [MAMY ZDJĘCIA]

2021-02-01 12:30 mav
Agata Duda
Autor: Grzegorz Jakubowski/KPRP

Pierwsza dama Agata Kornhauser-Duda i prezydent Andrzej Duda wsparli także w tym roku Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Na licytacji znalazły się pióra z podpisami pary prezydenckiej. Tymczasem w weekend państwo Dudowie odwiedzili Kraków. Uwagę przykuwała torebka pierwszej damy! Tak w niedzielę wspierała akcję WOŚP!

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbył się w tym roku pod hasłem "Gramy z głową". Zebrane przez fundację pieniądze zostaną przekazane szpitalnym oddziałom m.in. dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Tegoroczną akcję WOŚP wsparło wielu znakomitych osobistości ze świata polityki, kultury, czy sportu. Wśród osób, które wsparły WOŚP, nie mogło zabraknąć pary prezydenckiej. „Para Prezydencka, jak co roku, również i w tym włącza się w zbiórkę na rzecz potrzebujących w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W bieżącym roku na 29. Finał WOŚP Para przekazuje dwa pióra wieczne sygnowane podpisem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy i Jego Małżonki Pani Agaty Kornhauser-Dudy” - napisano w opisie aukcji. Tymczasem w weekend Agata Kornhauser-Duda i Andrzej Duda odpoczywali w Krakowie, a pierwsza dama, jak widać, na naszych zdjęciach, miała na torebce przyklejone serduszko WOŚP. - Pierwsza dama udziela się często charytatywnie i także w tym roku postanowiła wesprzeć WOŚP – mówi nam osoba z Pałacu Prezydenckiego.

NIE PRZEGAP: Lech Wałęsa ujawnił szokującą prawdę. To wyznanie wgniata w fotel. Co na to jego żona Danuta?!

Sedno Sprawy - Krzysztof Gawkowski
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze