Tak Beata Kempa nabijała się z partnera Biedronia! Coś okropnego. Jak tak można?!

2021-10-24 12:02
Krzysztof Śmiszek i Beata Kempa
Autor: TOMASZ RADZIK/ SUPER EXPRESS & MAREK KUDELSKI/ SUPER EXPRESS Krzysztof Śmiszek i Beata Kempa

Beata Kempa padła ostatnio ofiarą brutalnego chamskiego ataku Radosława Sikorskiego, który zwrócił się do europosłanki Solidarnej Polski bezpośrednio: "Walnij się w zatłuszczony łeb". Okazuje się jednak, że sama Kempa także potrafi w bardzo brzydki sposób atakować swoich adwersarzy. O tego typu zdarzeniu przypomniał poseł Krzysztof Śmiszek, prywatnie partner Roberta Biedronia. Coś okropnego!

Krzysztof Śmiszek pokazał, jak nabijała się z niego Beata Kempa przed wyborami prezydenckimi 2020, udostępniając screen z jednego z artykułów na ten temat. Chamski występ polityk Solidarnej Polski miał miejsce podczas partyjnej konwencji. -Niedawno (Robert Biedroń - red.) patetycznie wołał do eurodeputowanych: "Jeszcze sądy nie zginęły, póki my żyjemy!". Czy pan też będzie rozliczał sędziów, panie Biedroń? Bo póki co widzimy, jak pan i kandydatka na pierwszą damę radośnie atakujecie Polskę, ręka w rękę z Rosjanami. I tutaj historia zatoczyła koło - stwierdziła Beata Kempa, która sama ostatnio padła ofiarą okrutnego ataku ze strony przeciwnika politycznego - Radosława Sikorskiego. Słowa byłego szefa MSZ zostały szeroko potępione m.in. przez ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobrę, który stwierdził, że Sikorski to "prostak".

NIE PRZEGAP: Brat Rydzyka wykręcił niezły numer po wyborach w PO! Kaczyński tego nie zapomni

Krzysztof Śmiszek, przypominając słowa Beaty Kempy o Robercie Biedroniu i nim samym, stwierdził, że "nigdy nie powinniśmy odnosić się do czyjegoś wyglądu, orientacji, pochodzenia etnicznego" -To standardy cywilizacji, które pozwalają nam normalnie funkcjonować - przekonywał poseł Nowej Lewicy. Po ataku Radosława Sikorskiego w internecie przypomniano też nieelganckie słowa Beaty Kempy skierowane do Adama Hofmana w 2014 roku. "Niechże ma Pan odwagę przyznać, ze jako spin doktor poniósł Pan kolejną porażkę i pańskie wrzaski, krzyki i tupanie tłustymi nóżkami, obrzucanie błotem wszystkich naokoło nic nie dadzą" - oceniła polityk Solidarnej Polski (WIĘCEJ TU).

W naszej galerii pokazujemy historię miłości Roberta Biedronia i Krzysztofa Śmiszka

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE