Tak Jarosław Kaczyński zareagował na sprawę Łukasza Mejzy. „Sposób właściwy”

2021-12-01 12:18
Jarosław Kaczyński
Autor: RMF24/YouTube Jarosław Kaczyński

Jarosław Kaczyński bez wątpienia jest jednym z najważniejszych polityków w kraju. Z jego zdaniem liczą się nie tylko partyjni koledzy, ale także wielu obywateli. Wiele osób zawsze czeka, aż prezes PiS-u wyrazi swoją opinię na dany temat. Teraz Marek Suski przekazał, jak Jarosław Kaczyński zareagował na kontrowersyjną sprawę Łukasza Mejzy, o którym teraz aż huczy!

Kaczyński interweniuje w sprawie Mejzy

Jarosław Kaczyński do tej pory nie zajął oficjalnego stanowiska w głośnej sprawy wiceministra sportu, Łukasza Mejzy. Przypomnijmy, że kilka dni temu portal Wirtualna Polska opublikował materiał, z którego wynika, jakoby poprzez działalność Łukasza Mejzy i firmy Vinci NeoClinic, z którą polityk był związany, obiecywano rodzinom poważnie chorych osób, że można im pomóc, proponując zbiórki na leczenie komórkami macierzystymi w meksykańskiej klinice. Warto zwrócić uwagę, że leczenie proponowane w Meksyku wzbudza wiele wątpliwości wśród ekspertów i nie można z całą pewnością powiedzieć, że przynosi pożądane efekty. Współpracownicy Łukasza Mejzy, jak i on sam, mieli w internecie wyszukiwać osoby cierpiące na nowotwór, stwardnienie rozsiane czy inne nieuleczalne choroby i proponować im kosztowne leczenie. Sprawa wzbudziła wiele kontrowersji, choć sam wiceminister zaprzecza, aby działalność Vinci NeoClinic wyglądała tak, jak opisali ją dziennikarze WP. Wiele osób uznało, że dymisja jest w tej sytuacji konieczna. Co na ten temat myśli Jarosław Kaczyński? Wiemy, co zrobił, gdy dowiedział się o sprawie! Szczegóły w dalszej części artykułu.

Sprawdź: Sprawa posła Mejzy nabiera tempa. Jest zawiadomienie do prokuratury

W naszej galerii możesz zobaczyć, w czyim towarzystwie jeszcze niedawno Łukasz Mjejza spędzał wolny czas - KLIKNIJ W ZDJĘCIE PONIŻEJ

Jarosław Kaczyński reaguje na sprawę posła Mejzy

Na to pytanie odpowiedział WP Marek Suski, wiceszef klubu PiS. Według niego prezes PiS Jarosław Kaczyński zareagował w rozsądny sposób. - Zareagował w sposób właściwy. Powiedział: natychmiast proszę to zbadać. Jeżeli rzeczywiście będzie prawdopodobieństwo tego rodzaju działań, to będzie odpowiednia reakcja – przekazał polityk. Marek Suski zapewnił też, że sprawa zostanie bardzo szybko sprawdzona.

Sonda
Czy Łukasz Mejza powinien zostać zdymisjonowany?
Urodzinowy koncert Super Expressu - GOLEC uORKIESTRA & GROMEE
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE