Tak mieszka Karczewski. Stylowy fotel w toalecie, łóżko piętrowe, zlew na środku [POLITYCY OD KUCHNI]

2019-11-08 18:12 LIKP, KS
Z wizytą w domu Stanisława Karczewskiego
Autor: Paweł Dąbrowski/SUPER EXPRESS Z wizytą w domu Stanisława Karczewskiego

To tutaj marszałek Senatu odpoczywa od polityki. Warunki ma wspaniałe. Wielki ogród, spory dom i - przede wszystkim - cisza i spokój. Na dodatek - co ważne dla religijnego polityka PiS - ma on bardzo blisko do kościoła. Stanisław Karczewski pokazał swoją posiadłość w podradomskim Przytyku w programie Se.pl "Politycy od kuchni". Marszałek zdradził naszym dziennikarzom - Piotrowi Lekszyckiemu i Kamilowi Szewczykowi - kilka sekretów z życia prywatnego. Zobacz wideo.

Stylowy fotel w toalecie, łózko piętrowe zlew na środku kuchni - ty tylko część oryginalnego wystroju domu marszałka Senatu. Z Warszawy do Przytyku jedzie się około półtorej godziny. Karczewski mieszka naprzeciwko kościoła. - Zdarzało się, że ludzie myśleli, że u mnie w domu jest plebania - śmieje się marszałek Senatu. Polityk oprowadził naszych dziennikarzy po swoim  domu. Okazało się, że Stanisław Karczewski jest wielkim miłośnikiem kominka. Pokazał, jak szybko i profesjonalnie sprawić, by w domu zrobiło się naprawdę ciepło. 

ZOBACZ CAŁY ODCINEK PROGRAMU "POLITYCY OD KUCHNI" ZE STANISŁAWEM KARCZEWSKIM

- Uwielbiam kominek - zdradza marszałek, który przy palącym się ogniu lubi siedzieć razem z żoną. Państwa Karczewskich ogrzewa nie tylko ogień, lecz także wzajemna miłość. W końcu są ze sobą na dobre i na złe już ponad 40 lat! Poznali się jeszcze w czasach studenckich. - Od razu między nami zaiskrzyło - wspomina Karczewski.

ZOBACZ TAKŻE "PROGRAM POLITYCY OD KUCHNI" Z JANUSZEM KORWIN-MIKKEM

Najnowsze