Tak mieszka Tusk. To naprawdę jego dom! Szok gwarantowany

2021-07-06 14:36
Donald Tusk
Autor: MARCIN GADOMSKI Donald Tusk

Donald Tusk powrócił, został szefem Platformy Obywatelskiej i znów mówi o nim cała Polska. Teraz nowy lider PO jest w ciągłych rozjazdach i nie ma czasu, by cieszyć się domowymi pieleszami. A jak mieszka Donald Tusk? Sami zobaczcie! Szok gwarantowany. Cóż, nie da się ukryć, że na widok domu Donalda Tuska wiele osób może się porządnie zdziwić. Nie tak to sobie bowiem wyobrażali. Tak naprawdę wygląda dom Donalda Tuska.

Donald Tusk od urodzenia jest związany z Trójmiastem. Urodził się w Gdańsku, zaś obecnie mieszka w Sopocie. I to od wielu, wielu lat w tym samym miejscu! Gdy myślimy „Donald Tusk” na myśl mogą nam przyjść brukselskie salony, oraz euro, które zarobił przez ostatnie lata. Można by się zatem spodziewać, że Donald Tusk będzie zamieszkiwał jakiś pałac, co najmniej willę, czy luksusowy apartament. A tu pudło! Mieszkanie nowego-starego lidera PO mieści się w zwyczajnej, choć klimatycznej, bo przedwojennej kamienicy w Sopocie. Budynek nie wyróżnia się niczym szczególnym, choć ma ciekawą historię. Na elewacji jeszcze niedawno było widać ślady po kulach z czasów II wojny światowej! - Mieszkanie stało puste od lat, nie było na nie chętnych. Syn zmarłej właścicielki opowiadał nam, że co roku spędzał tu całe wakacje i czuł się wspaniale, bo pomimo obskurnego otoczenia mieszkanie ma w sobie niezwykły czar – opowiadała Małgorzata Tusk w swojej książce. Samo mieszkanie mieści się na parterze, ma ok. 60 mkw i trzy pokoje.

Super Raport 06.07 (Goście: Piotr Zgorzelski - wicemarszałek Sejmu, PSL-Koalicja Polska oraz Tomasz Trela - Nowa Lewica)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE