Tak mieszkają rodzice Andrzeja Dudy. Szafa z dewocjonaliami i malutkie biureczko [POLITYCY OD KUCHNI]

2020-01-24 15:16
Jan Duda. Bez żony umarłbym z głodu
Autor: Paweł Dąbrowski/SUPER EXPRESS Jan Duda. Bez żony umarłbym z głodu

Wiele osób myśli, że rodzice prezydenta RP pławią się w luksusach. W końcu ich syn jest najważniejszą osobą w państwie. Postanowiliśmy sprawdzić, jak jest naprawdę. W programie "Politycy od kuchni" prof. Jan Duda pokazał nam swoje skromne mieszkanie w Krakowie. Rodzice Andrzeja Dudy na co dzień żyją na powierzchni 49 m2. - Na dwie osoby jest w sam raz - stwierdził ojciec prezydenta.

Tak mieszkają rodzice prezydenta Polski Andrzeja Dudy. Pokój z kuchnią, sypialna, łazienka, przedpokój i balkon z widokiem na ruchliwą ulicę i stację benzynową - tak wygląda mieszkanie Janiny i Jana Dudów. Profesor oprowadził dziennikarzy SE Piotra Lekszyckiego i Kamila Szewczyka po swoim domu. Pokazał różne zakamarki, a także cenne rodzinne pamiątki i szafę z dewocjonaliami. Rozmowa dotyczyła spraw rodzinnych, ale również światopoglądowych i politycznych. 

ZOBACZ PROGRAM "POLITYCY OD KUCHNI" Z PROF. JANEM DUDĄ, OJCEM PREZYDENTA RP

Tak mieszka ojciec prezydenta Andrzeja Dudy

Jan Duda zwraca uwagę na plusy niezbyt okazałego metrażu. Jednym nich jest niewielka powierzchnia do sprzątania. Ojciec prezydenta szczerze wyznaje, że za czystość w ich domu odpowiada raczej małżonka. Janina Duda na swojej głowie ma także gotowanie. - Absolutnie nie mam talentu kulinarnego - zdradza ojciec Andrzeja Dudy. Dodaje jednak, że umie zrobić herbatę i "od biedy" jajecznicę. - Gdyby żony nie było, to bym mógł umrzeć z głodu - przyznaje. - Nie pamiętam, ze obiad trzeba zjeść - śmieje się profesor.

CZYTAJ TAKŻE: Zobacz, jak mieszka Tomasz Grodzki, marszałek Senatu. Szokujące wnętrza [POLITYCY OD KUCHNI]

Zobacz na zdjęciach jak wygląda mieszkanie Dudów w Krakowie: 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE