Tak mieszkają rodzice Andrzeja Dudy. Szafa z dewocjonaliami i malutkie biureczko [POLITYCY OD KUCHNI]

2020-01-24 15:16 LIKP, KS
Jan Duda. Bez żony umarłbym z głodu
Autor: Paweł Dąbrowski/SUPER EXPRESS Jan Duda. Bez żony umarłbym z głodu

Wiele osób myśli, że rodzice prezydenta RP pławią się w luksusach. W końcu ich syn jest najważniejszą osobą w państwie. Postanowiliśmy sprawdzić, jak jest naprawdę. W programie "Politycy od kuchni" prof. Jan Duda pokazał nam swoje skromne mieszkanie w Krakowie. Rodzice Andrzeja Dudy na co dzień żyją na powierzchni 49 m2. - Na dwie osoby jest w sam raz - stwierdził ojciec prezydenta.

Tak mieszkają rodzice prezydenta Polski Andrzeja Dudy. Pokój z kuchnią, sypialna, łazienka, przedpokój i balkon z widokiem na ruchliwą ulicę i stację benzynową - tak wygląda mieszkanie Janiny i Jana Dudów. Profesor oprowadził dziennikarzy SE Piotra Lekszyckiego i Kamila Szewczyka po swoim domu. Pokazał różne zakamarki, a także cenne rodzinne pamiątki i szafę z dewocjonaliami. Rozmowa dotyczyła spraw rodzinnych, ale również światopoglądowych i politycznych. 

ZOBACZ PROGRAM "POLITYCY OD KUCHNI" Z PROF. JANEM DUDĄ, OJCEM PREZYDENTA RP

Jan Duda zwraca uwagę na plusy niezbyt okazałego metrażu. Jednym nich jest niewielka powierzchnia do sprzątania. Ojciec prezydenta szczerze wyznaje, że za czystość w ich domu odpowiada raczej małżonka. Janina Duda na swojej głowie ma także gotowanie. - Absolutnie nie mam talentu kulinarnego - zdradza ojciec Andrzeja Dudy. Dodaje jednak, że umie zrobić herbatę i "od biedy" jajecznicę. - Gdyby żony nie było, to bym mógł umrzeć z głodu - przyznaje. - Nie pamiętam, ze obiad trzeba zjeść - śmieje się profesor.

CZYTAJ TAKŻE: Zobacz, jak mieszka Tomasz Grodzki, marszałek Senatu. Szokujące wnętrza [POLITYCY OD KUCHNI]

Zobacz na zdjęciach jak wygląda mieszkanie Dudów w Krakowie: 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze