Tak mieszkał Andrzej Lepper. Luksus lat 90. Też mieliście takie meble? [Zdjęcia]

2021-05-11 14:46 Piotr Lekszycki
Tak mieszkał Andrzej Lepper. Luksus lat 90tych
Autor: reprodukcja DOMIN/Super Express Tak mieszkał Andrzej Lepper. Luksus lat 90tych

Andrzej Lepper do dziś przez wielu wyborców wspominany jest z ogromnym sentymentem. Choć od zupełnie niespodziewanej śmierci legendarnego lidera Samoobrony minęło już prawie 10 lat, dużej grupie Polaków ciągle go brakuje. Andrzej Lepper bez wątpienia był postacią nietuzinkową. Przez większość poważnych polityków wyśmiewany został nawet wicepremierem i ministrem rolnictwa. W naszej unikalnej galerii prezentujemy, jak mieszkał Andrzej Lepper. To był prawdziwy luksus lat 90. Dajcie znać w komentarzu, czy też mieliście takie meble.

Andrzej Lepper zmarł 5 sierpnia 2011 roku. Miał 56 lat. Oficjalnie przyczyną śmierci lidera Samoobrony było samobójstwo, jednak do dziś wiele osób, które osobiście znały Andrzeja Leppera, nie wierzy w to, że mógł on targnąć się na swoje życie. Wokół śmierci wicepremiera w rządzie Jarosława Kaczyńskiego roi się od rozmaitych teorii spiskowych. Po latach okazało się, że do marnie wykształconego Andrzeja Leppera (polityk nie miał nawet matury) słabość miało wielu polityków, nawet takich z tytułem profesorskim. - To był taki niegłupi samouk, a ja samouków lubię, bo mają w sobie naturalność - wspominał w wywiadzie rzece Stefan Niesiołowski (TU MOŻESZ KUPIĆ TĘ KSIĄŻKĘ W PROMOCYJNEJ CENIE). - Lepper zwracał się do mnie per "panie przewodniczący", ja do niego tak samo. Tak się tytułowaliśmy. Sekretarka przynosiła herbatę i ciasteczko, a Lepper pytał, czy chciałbym się napić czegoś mocniejszego. Z uśmiechem odpowiadałem, że jest zbyt wcześnie - wspominał były wicemarszałek Sejmu. Nam udało się zdobyć zdjęcia domu słynnego lidera Samoobrony. Zobacz w naszej galerii, jak mieszkał Andrzej Lepper. Poznajesz te luksusy lat 90.? Mało kogo stać było na takie meble. 

CZYTAJ TAKŻE: Dorota Gawryluk wygląda zupełnie inaczej, niż pokazują ją w Polsacie! Te zdjęcia obnażają prawdę

Temat śmierci Andrzeja Leppera był poruszony m.in. w programie "Teoria spisku" Tomasza Sekielskiego. Lidera Samoobrony wspominał jego współpracownik. - Wszedłem do tego pokoju, do łazienki. Przeszły mnie ciarki, do końca życia będę pamiętał jego wygląd. Mogę stwierdzić, że chciał się ratować, jedną rękę miał na worku bokserskim - mówił Jan Sochacki (CZYTAJ O TYM TUTAJ). 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze