Tak PIJĄ WINO u prezydenta. Pałac Prezydencki pokazał nagranie [WIDEO]

2020-01-15 12:20 MMB
Pałac Prezydencki w Warszawie
Autor: Wikipedia, Fot. Аимаина хикари, CC, 2017 Pałac Prezydencki w Warszawie

Publikacja Pałacu Prezydenckiego na You Tube wywołała konsternację wśród internautów! Siedziba prezydenta Andrzeja Dudy pokazała nagranie, w którym… kelner instruuje widzów jak dobrać wino do posiłku! – Dziś pokazujemy Państwu od kuchni, jak wygląda dobór win do różnego rodzaju posiłków – czytamy w opisie filmiku.

Jak wiadomo, spotkania polityczne i dyplomatyczne na najwyższym szczeblu wymagają gruntownego przygotowana. Czasami goście prezydenta są przyjmowani na obiady, kolację, przyjęcia czy bale – a takie okazje wymagają zaserwowania wyjątkowego posiłku! Dlatego też Pałac Prezydencki ma odpowiednio przeszkolony personel aby dogodzić podniebieniu Andrzeja Dudy i zaproszonych przez niego gości. Najwidoczniej ekipa aktualnego prezydenta postanowiła podzielić się z internautami sekretem właściwego doboru wina do posiłku. Prezydencki kelner pan Paweł tłumaczy widzom jaki trunek dodać do jakiego dania i jak go podać.


Dzięki zamieszczonemu wideo dowiemy się jakie wino dobrać do ryby i drobiu, a jakie do ciężkich mięs i sosów. Pracownik siedziby głowy państwa wytłumaczył też w jaki sposób elegancko podać wino. Dzięki tej wiedzy będziemy mogli spróbować kuchni, którą na co dzień raczą się najważniejsze osoby w państwie!


Całe nagranie możecie obejrzeć tutaj:

Najnowsze