Tak wygląda biurko Lecha Wałęsy. Kaktus, nóż, chusteczki [ZDJĘCIA]

2021-05-07 12:50 zpl
Lech Wałęsa
Autor: Marcin Gadomski/Super Express Lech Wałęsa

Lech Wałęsa, choć już dawno jest na politycznej emeryturze, cały czas komentuje najważniejsze wydarzenia z kraju. Były prezydent jest bardzo aktywnym użytkownikiem Facebooka, udziela również bardzo wielu wywiadów. Dzięki jednemu z nich mogliśmy zobaczyć, jak wygląda biurko Lecha Wałęsy. Sprawdźcie.

Lech Wałęsa bardzo chętnie korzysta z najnowszych technologii i obsługa komputera nie jest mu obca. Były prezydent jest bardzo aktywnym użytkownikiem Facebooka, gdzie umieszcza posty nie tylko dotyczące bieżącej polityki, ale również przeszłości, zwłaszcza tej związanej z czasami "Solidarności". Lech Wałęsa dosyć często udziela również wywiadów - choć w ostatnim czasie ze względu na epidemię koronawirusa - były prezydent rozmawia w sposób zdalny. Dzięki temu możemy zobaczyć, jak wygląda biurko legendy "Solidarności". Lech Wałęsa pochwalił się na swoim profilu na Facebooku zdjęciami z własnego domu. Na biurku byłego prezydenta możemy zobaczyć kaktusa, pudełko z chusteczkami a nawet nóż. Oczywiście u Lecha Wałęsy na biurku nie zabrakło stacjonarnego komputera, drukarki oraz kubka z najważniejszymi przyborami - możemy tam dostrzec nożyczki oraz długopisy. Jak więc widać, były prezydent o niczym nie zapomina. Zdjęcia biurka Lecha Wałęsy możecie zobaczyć poniżej:

Lech Wałęsa - Facebook

Lech Wałęsa to jeden z najbardziej popularnych polskich polityków na Facebooku. Były prezydent może pochwalić się blisko 250 tysiącami obserwujących. Dla porównania Andrzej Duda ma 747 tysięcy obserwujących, a Donald Tusk 310 tysięcy obserwujących.

Wałęsa podbija internet. "Będzie dobrze" Adama Federa, odc. 119
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze