Tak wygląda ojciec Tomasza Lisa. Ludzie zauważyli olbrzymie podobieństwo. To niesamowite!

2021-06-23 11:14
Tomasz Lis
Autor: Stanislaw Kowalczuk/East News Tomasz Lis

Tomasz Lis chroni prywatności swoich najbliższych. Jednak od czasu do czasu, jeśli jest specjalna okazja, to odkrywa pewne prywatne sprawy. Z okazji Dnia Ojca dziennikarz Tomasz Lis postanowił pokazać, jak wygląda jego ukochany ojciec. Fani redaktora naczelnego "Newsweeka" od razu zauważyli podobieństwo starszego pana do znanego syna. Szczególnie jedno jest u obu panów Lisów: ojca i syna, identyczne.

Tomasz Lis pamiętał, że dziś obchodzony jest Dzień Ojca. Z tej okazji postanowił podzielić się ze swymi fanami niezwykłym zdjęciem w mediach społecznościowych. Pokazał w Internecie fotografię, która przedstawia jego ukochanego ojca, Stefana. Tomasz Lis napisał przy zdjęciu taty: - Z okazji Dnia Ojca najlepsze życzenia dla najlepszego ojca. Już na pierwszy rzut oka widać ogromne podobieństwo między ojcem a synem. Obaj mają podobne rysy, a do tego... dosłownie identyczne gesty. Internauci zauważyli to od razu. Jedna z komentujących napisała wprost: - Ma Pan ten sam gest ręki po Tacie. To niesamowite, mam też mnóstwo takich gestów po Tacie. Ech....genetyka - oceniła pani Agnieszka. Zobaczcie to podobieństwo na poniższych zdjęciach.

Potworny cios w Rydzyka! Kolega ksiądz się nie patyczkował. W Kościele konsternacja! Niebywałe słowa

Co wiemy o ojcu Tomasza Lisa? Tata słynnego dziennikarza pracował jako zootechnik, był inżynierem w zielonogórskiej Wojewódzkiej Stacji Hodowli Zwierząt. Kilka lat temu Lis wspominał o swoim tacie pisząc: - Mój ojciec urodził się w Wielkopolsce, jest z dziada pradziada Wielkopolaninem. 

Tomasz Lis
Autor: Piotr Smoliński/Polska Press Tomasz Lis
Express Biedrzyckiej - Sławomir Nitras: Decyzji o powrocie Tuska nie powinno się przeciągać
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze