Tak wygląda rezydencja arcybiskupa Głódzia. Jest strzeżona jak forteca!

2021-07-01 6:29
abp. Sławoj Leszek Głódź
Autor: Tomasz Matuszkiewicz/SUPER EXPRESS (2) abp. Sławoj Leszek Głódź

Posiadłość arcybiskupa Sławoja Leszka Głódzia (76 l.) to nie zwykły dom, to wręcz forteca! Wielka brama, kamery i ostrzeżenie o psie na terenie posesji – właśnie tak wygląda rezydencja najsłynniejszego sołtysa w Polsce. Na ten widok oko wręcz bieleje. Wychodzi na to, że Głódź na swej wsi jest strzeżony lepiej niż niejeden "miejski" VIP. Sami zobaczcie!

Rezydencja arcybiskupa Głódzia to nie zwykła hacjenda. Dom sołtysa wielu kojarzyć mógłby się z prostą, wiejską chałupą. Taką, do której dostęp będzie miał każdy mieszkaniec wioski. Ale sołtys Głódź mieszka tak, że nie powstydziłby się tego nawet i prezydent miasta, czy… kraju! Przede wszystkim rezydencja jego ekscelencji sołtysa jest chroniona niczym forteca. Bezpieczeństwo zapewnia monitoring, solidne ogrodzenie, oraz pies. Żaden nieproszony gość dzięki temu nie zakłóci spokoju arcybiskupa. Sławoj Leszek Głódź niedawno został wybrany na sołtysa w Piaskach (część wsi Bobrówka w woj. podlaskim). Jednogłośnie wybrało go dziewięcioro biorących udział w wyborach mieszkańców. Miejmy nadzieję, że elektorat hierarchy bez problemów będzie mógł się dostać do niego na audiencję!

Super Raport 30.06 (Goście: Marcin Kierwiński - PO, Krzysztof Śmiszek - Nowa Lewica), Sedno Sprawy: Zbigniew Girzyński
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE