Tak wyglądał Tomasz Lis, gdy był z Kingą Rusin! Zupełnie inna osoba, niesamowita przemiana [Zdjęcia]

2021-06-07 12:42 likp
Tomasz Lis
Autor: AKPA Tomasz Lis

Tomasz Lis przez 12 lat był mężem Kingi Rusin. Dziś o tym się raczej nie mówi, dla wielu osób to wręcz temat tabu, bo w 2007 roku były prezenter "Faktów" TVN poślubił Hannę Lis, która 13 lat wcześniej była... świadkiem Kingi Rusin na ślubie ze swoim przyszłym mężem. Z pierwszą żoną jednak Tomasz Lis przeżył wiele cudownych chwil. Para doczekała się dwóch pięknych córek - Poli i Igi, w których dziennikarz jest zakochany bez pamięci. Odkopaliśmy stare zdjęcia Lisa. To po prostu niebywałe! Na fotkach znajduje się zupełnie inna osoba, prezenter przeszedł niesamowitą przemianę. Zobacz w naszej galerii, jak wyglądał Tomasz Lis, gdy był z Kingą Rusin.

Tomasz Lis ożenił się z Kingą Rusin w 1994 roku. 28-letni wówczas dziennikarz i pięć lat młodsza jego koleżanka z TVP (w latach 90. obydwoje związani byli z Telewizją Polską) wyglądali na bardzo zakochanych. W programie "Gwiazdy Cejrowskiego" Kinga Rusin wspominała, że przed ołtarzem stanęła w... kreacji komunijnej. - Nie miałam pieniędzy, żeby sobie kupować Bóg wie jaką sukienkę. Ona była z wypożyczalni sukien ślubnych, ale byłam strasznie chuda wtedy, że suknie ślubne były za duże - wspominała prezenterka. Relacja ze ślubu Tomasza Lisa i Kingi Rusin ukazała się nawet we "Wiadomościach" TVP. Sielanka jednak po jakimś czasie się skończyła. Para rozstała się, by ostatecznie rozwieść się w 2006 roku. Niewiele ponad rok później Tomasz Lis ponownie się ożenił. Tym razem jego wybranką została Hanna Lis (wcześniej Smoktunowicz), która... była także na pierwszym ślubie dziennikarza. Wtedy jednak przypadła jej rola świadkowej Kingi Rusin. Zobacz w naszej galerii, jak przez lata zmienił się legendarny prezenter TVP, TVN i Polsatu. Spadniesz z krzesła, gdy ujrzysz zdjęcia Tomasz Lisa z czasów, gdy był z Kingą Rusin. Jak to wyglądał?!

ZOBACZ TAKŻE: Kinga Duda jest nieprawdopodobnie chuda! Te zdjęcia obnażają prawdę. Ile waży córka Andrzeja Dudy?

Na niektórych fotografiach Tomasz Lis jest po prostu nie do poznania. Mamy natomiast wrażenie, że zdecydowanie mniej zmieniła się Kinga Rusin. Obydwoje jednak - mimo upływu lat - ciągle zachowują dobrą formę fizyczną. Widać to po ich sylwetkach, których zazdrościć im mogą młodzi dziennikarze. 

CZYTAJ TEŻ: Monika Olejnik na zdjęciu z młodości. Co za widok! „Prawie jak Madonna”

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze