Tak z mężczyznami całował się Edward Gierek! Mamy zdjęcia ZOBACZ

2022-01-23 10:54
Edward Gierek
Autor: NAC Edward Gierek

Edward Gierek to zdecydowanie jeden z najbardziej znanych polityków z dawnych lat, z czasów PRL. Był I sekretarzem KC PZPR, na stanowisko trafił w grudniu 1970 roku. Do historii przeszły zdjęcia Edwarda Gierka całującego w usta innych mężczyzn. Dlaczego? Tak kiedyś się zachowywano. Zobaczcie te zdjęcia w naszej galerii.

Edward Gierek był ważną postacią w polskiej polityce. Był jednym z najbardziej znanych polityków w okresie PRL. Teraz jego postać została przypomniana w filmie "Gierek"W pamięci Polaków Edward Gierek zapisał się jako ten, za którego rządów kraj się rozwijał, a na sklepowych półkach zaczęły pojawiać się nowe, lepsze jakościowo produkty. Jako I sekretarz Gierek przyjmował wiele zagranicznych delegacji w Polsce. W dawnych czasach u władzy byli sami mężczyźni, to istotna informacja w kontekście tego, jak dawniej witano się i żegnano, nawet na oficjalnych spotkaniach. Otóż kiedyś, kilkadziesiąt lat temu, nikogo nie dziwiło, że witając się lub żegnając, mężczyźni całowali się w usta! Komunistyczni dygnitarze mieli to do siebie, że właśnie nie wstydzili się całowania. Dziś może się to wydawać zaskakujące i niewyobrażalne, ale tak właśnie było.

Zobaczcie w naszej galerii zdjęcia Gierka całującego się z mężczyznami ze świata polityki z dawnych lat. 

ZOBACZ TEŻ>>>TAJEMNICA domu Edwarda Gierka. Po latach wyszło na jaw, jak tam było! Wielkie zaskoczenie

Sonda
Obejrzysz film o Edwardzie Gierku?
Koterski jako Gierek. Czy jest podobny do I sekretarza?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE