Tak NAPRAWDĘ żyje młody żonkoś! Krzysztof Bosak ZDRADZA tajemnice małżeństwa [FOTO + WIDEO]

2020-05-22 14:18 Piotr Lekszycki, Kamil Szewczyk
Krzysztof Bosak od kuchni
Autor: SUPER EXPRESS (3) Krzysztof Bosak od kuchni

Od ślubu Krzysztofa Bosaka z piękną Kariną minęło niewiele ponad trzy miesiące. Młody żonkoś postanowił się podzielić w programie "Politycy od kuchni" refleksjami na temat małżeństwa. Jak naprawdę wygląda życie po ślubie? Czy Bosak utracił wolność? Kiedy młodzi małżonkowie będą mieli dziecko? Zobaczcie materiał zdjęciowy i wideo z programu "Politycy od kuchni".

Kandydat w wyborach prezydenckich 2020 na ślubnym kobiercu stanął 10 lutego (ZOBACZ TU). Teraz młody mąż opowiedział Piotrowi Lekszyckiemu i Kamilowi Szewczykowi o tym, jak to małżeństwo naprawdę wygląda. Na pytanie, czy w najbliższym czasie polityk planuje mieć dziecko, odparł on, że posiadanie dzieci to "podstawowy cel małżeństwa katolickiego". Czy zatem potomek jest już w drodze? Zobaczcie wideo.

Politycy od kuchni - Krzysztof Bosak

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Czy po wstąpieniu w związek małżeński Bosak stracił wolność? - Mieszkanie razem jest czymś zupełnie innym niż mieszkanie w pojedynkę - stwierdził Bosak. - Małżeństwo to jest super sprawa i cieszę się z tego, że założyłem rodzinę. Od wielu lat to planowałem - zdradził kandydat w wyborach prezydenckich 2020 i dodał, że z Kaliną przed ślubem był dwa lata. Zdaniem Bosaka nie jest prawdą to, że po ślubie mężczyzna traci wolność i nie ma na nic czasu. Jego zdaniem tego typu plotki i stereotypy upowszechniają ci, którzy nie niezbyt dobrze układają swoje relacje w związku. 

ZOBACZ TAKŻE POLITYCY OD KUCHNI Z ADAMEM ANDRUSZKIEWICZEM. POLITYK STARA SIĘ O DZIECKO!

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj